Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Curry Masala

Tato indická nekuřácká restaurace Curry Masala nabízí originální indickou kuchyni, polední menu, jídla s sebou i rozvoz, také velké množství pokrmů, a to jak masitých, tak vegetariánských, od ostrých pokrmů až po jemná jídla vhodná pro děti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nenápadná indická restaurace na předměstí Prahy, která překvapí kvalitou a chutí nabízených jídel. Nabídka je celkem široká a soustředí spíše na jídla ze severu Indie, zamrzí akorát absence halwy. Prostředí je lehce kýčovité avšak v kontrastu jiných indických restaurací v Česku spíše střídmá. Potěší svižná a příjemná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva a jídlo opět nezklamalo. Měli jsme výbornou kořeněnou čočkovou polévku a zeleninovou kormu. Rýže pilao byla trochu méně dochucená, ale zelenina s omáčkou to plně vynahradila. Celkově velká spokojenost.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Indicka restaurace, jak ma byt, plna barev, obrazku a hlavne s velkou televizi, ktera vysila hudebni klipy z Bollywoodu. Na jidlo si muzete dat ruzne omacky s masem ci syrem s indickymi plackami.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO