Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Curry Masala

Tato indická nekuřácká restaurace Curry Masala nabízí originální indickou kuchyni, polední menu, jídla s sebou i rozvoz, také velké množství pokrmů, a to jak masitých, tak vegetariánských, od ostrých pokrmů až po jemná jídla vhodná pro děti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nenápadná indická restaurace na předměstí Prahy, která překvapí kvalitou a chutí nabízených jídel. Nabídka je celkem široká a soustředí spíše na jídla ze severu Indie, zamrzí akorát absence halwy. Prostředí je lehce kýčovité avšak v kontrastu jiných indických restaurací v Česku spíše střídmá. Potěší svižná a příjemná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva a jídlo opět nezklamalo. Měli jsme výbornou kořeněnou čočkovou polévku a zeleninovou kormu. Rýže pilao byla trochu méně dochucená, ale zelenina s omáčkou to plně vynahradila. Celkově velká spokojenost.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Indicka restaurace, jak ma byt, plna barev, obrazku a hlavne s velkou televizi, ktera vysila hudebni klipy z Bollywoodu. Na jidlo si muzete dat ruzne omacky s masem ci syrem s indickymi plackami.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO