12 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Curry House

Curry House je rájem pro milovníky indické kuchyně. Tradiční speciality tu připravují podle receptů, které se v Indii a Bangladéši předávají z generaci na generaci. Těšte se na opravdovou exotiku!

Příjemnou rodinnou indicko-bangladéšskou restauraci najdete v pražské Libni nedaleko metra Palmovka. Menu nabízí velký výběr tradičních indických pokrmů – masových i vegetariánských. Prim hrají čerstvé a kvalitní suroviny.

Dělají tu výborná pikantní curry a speciality z hliněné pece tandoor. Pokud se nechcete opotit až moc, držte se papričkové nápovědy v jídelním lístku. Vyzkoušet můžete i indická piva Kingfisher a Cobra Beer nebo tradiční jogurtový nápoj Lassi. Interiér restaurace prosvětlují křišťálové lustry, stěny zdobí řada obrazů. Nechybí ani proslulý Taj Mahal.

Zobrazit více
  • +6

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Posledně jsem tady na webu slíbil, že se do Curry House zase vrátím. I stalo se. Návštěvníka vede k úvaze popis restaurace – indická a bengálská kuchyně, jako by to snad nebylo z pohledu našince jedno…? Bengálsko je ve skutečnosti východní okraj Indie, řekl bych spíše Bangladéš a okolí. Společně s Indií to bude asi stejný prostor jakým je Evropská unie. Tedy směšovat indickou a bengálskou kuchyni bude jako míchat českou a třeba francouzskou. Je pozoruhodné, že podnik těchto kvalit sídlí na nenápadném místě, na Palmovce. Možná je to právě umístění, jež vede k poněkud běžnému vzhledu restaurace. Jisté náznaky exotiky tady jsou, ale že by interiér byl pilířem atmosféry, to nikoli. Obsluha je tu převážně indická, což jest dobré znamení. A je velmi všímavá, až místy hodně, když se vás 8x zeptá, zda-li nechcete další pivo. Ovšem vysoce hodnotím konverzaci s číšníkem. Obvykle totiž v žádném podniku neprohlížím jídelní lístek a rovnou se bavím s obsluhou, co doporučuje. A to zde funguje. Číšník toto rychle chápe. Zpočátku má sice tendenci nám ukazovat, co by vybral, leč záhy dáváme objednávce volný průběh v gurmánské diskusi. Konečný výběr jídla je na obsluze. A rozhodně nelitujeme! Donesené pokrmy nás nemilosrdně přenášejí rovnou do lůna Východu. Dýchá na nás exotika, představuju si, jak maharádžové putují na slonech a k tomu z pozadí houštin přihlíží bengálský tygr. Chuťové pohárky tančí v rytmu sitárů. Samozřejmě, že jídla jsou přizpůsobená našim rozmazleným evropským jazýčkům. A co víc – jsou i přizpůsobená naší objednávce tak, že nechceme přestat. Naše břicha nad vyjedenými miskami však velí – stop. Tak přátelé, tady nás zase brzy uvidí.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace