Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 167x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Curry House

Curry House je rájem pro milovníky indické kuchyně. Tradiční speciality tu připravují podle receptů, které se v Indii a Bangladéši předávají z generaci na generaci. Těšte se na opravdovou exotiku!

Příjemnou rodinnou indicko-bangladéšskou restauraci najdete v pražské Libni nedaleko metra Palmovka. Menu nabízí velký výběr tradičních indických pokrmů – masových i vegetariánských. Prim hrají čerstvé a kvalitní suroviny.

Dělají tu výborná pikantní curry a speciality z hliněné pece tandoor. Pokud se nechcete opotit až moc, držte se papričkové nápovědy v jídelním lístku. Vyzkoušet můžete i indická piva Kingfisher a Cobra Beer nebo tradiční jogurtový nápoj Lassi. Interiér restaurace prosvětlují křišťálové lustry, stěny zdobí řada obrazů. Nechybí ani proslulý Taj Mahal.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Curry house nabízí velmi dobrou a podle mě i celkem autentickou indickou kuchyni. Jídlo není nijak zvlášť pálivé (pokud si objednáte to, které má do dvou papriček), na opravdu ostrý Phall jsem odvahu nesebral.Prostředí je příjemné, nicméně zahrádku bych nedoporučoval, Váš dojem by byl rozhodně poněkud narušený, uvnitř jsou i ve vedrech puštěné větráky, díky kterým je tam příjemné klima.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme tu na pracovním obědě. Zde mají nejlepší jehněčí curry v Praze a další lahůdkou je Alu Gobi a Bindi Bhaji. Jako vždy jsme byli naprosto spokojeni. Obsluha byla milá a pozorná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO