Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 208x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Curry House

Curry House je rájem pro milovníky indické kuchyně. Tradiční speciality tu připravují podle receptů, které se v Indii a Bangladéši předávají z generaci na generaci. Těšte se na opravdovou exotiku!

Příjemnou rodinnou indicko-bangladéšskou restauraci najdete v pražské Libni nedaleko metra Palmovka. Menu nabízí velký výběr tradičních indických pokrmů – masových i vegetariánských. Prim hrají čerstvé a kvalitní suroviny.

Dělají tu výborná pikantní curry a speciality z hliněné pece tandoor. Pokud se nechcete opotit až moc, držte se papričkové nápovědy v jídelním lístku. Vyzkoušet můžete i indická piva Kingfisher a Cobra Beer nebo tradiční jogurtový nápoj Lassi. Interiér restaurace prosvětlují křišťálové lustry, stěny zdobí řada obrazů. Nechybí ani proslulý Taj Mahal.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborné, opravdu velmi dobře připravené jídlo. Maso měkké, jídlo kořeněné a pálivé tak akorát, anebo víc . Obsluha milá, ale čeština pokulhává- nevadí snaha tu je. Ceny vyšší ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Curry House Restaurace Curry House Restaurace Curry House
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Obecně dobrá restaurace a svým způsobem i autentická. Super věc je, že pokud máte rádi opravdu pálivé, tak zde je možnost. Jinak skvělé lassie :). Jediná výtka by byla asi k cenně, oběd pro dva vyjde cca na 800,- a za ty peníze se v Praze najíte i na mnohem lepších místech.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO