Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Culinary Aroma

Culinary Aroma je rodinná restaurace s krásnou zahrádkou na střeše galerie Harfa. Pokud hledáte místo kde se můžete dobře najíst, strávit čas s přáteli a rodinou, uspořádat pracovní oběd nebo raut klidně pro 1000 lidí jste zde vítáni. V denním menu kromě domácích těstovin, steaků, salátů a pizz najdete i například paleo nebo veganskou stravu. Nezapomínají ani na děti a proto zde najdete i dětské menu. Přijďte se přesvědčit, že Culinary Aroma je tou správnou volbou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměrná restaurace v jídelním patře obchodního domu. Přes oběd hodně rušno, na jídlo se čeká, ale nic dramatického. Jídlo průměr, obsluha má hodně práce a je to na nich vidět. Pro rychlý oběd ok.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva Culinary Aroma mě žel zklamala. Vzhledem k hodnocení jsem čekal víc. Nelze říct, že by to bylo špatné, spíše lze hodnotit průměrně. Tedy kuchyň. Personál a prostředí je určitě OK.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO