Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Viktoria na Břevnově

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládají si na tom, že cukrovinky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využívají kvalitní a čerstvé suroviny a snaží se dodržovat tradiční receptury i postupy. Všechny výrobky vyrábí sami ve výrobně na Praze 3, odkud pak rozváží do ostatních cukráren v Praze. Ochutnejte ručně vyráběné zákusky, dorty, minidezerty, pralinky i čokoládu. V cukrářských výrobcích používají pouze pravou šlehačku, kvalitní máslo, mléko i mouku. Vlastní čokoládové produkty připravují z různých druhů vysoce kvalitní čokolády, nejčastěji od francouzského cukráře Michela Cluizela.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při příležitosti nákupu v Bille jsem se zastavila v sousední cukrárně a koupila pár zákusků domů ke kávě. Prostředí cukrárny je příjemné a obsluha milá. Dortíky dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná malá cukrárnička s pár stolkama a docela velkým výběrem dobrých dortíků z kvalitních surovin a pravou šlehačkou. K nim vám uvaří i dobrou kávičkou nebo čaj.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO