Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Cukrářství U Tomáše

Cukrářství u Tomáše jsme otevřeli v květnu roku 2011. Najdete nás v obci Velké Přílepy (Praha-západ), která je vzdálena cca 10 kilometrů od Prahy 6. Vyrábíme pro Vás širokou škálu zákusků, klasické, speciální či svatební dorty a minidezerty. Nově jsme zařadili do výroby chlebíčky, obložené mísy, čerstvé obložené bagety a zapečené toasty. Přijďte ochutnat lahodnou italskou kávu Bristot, horkou mléčnou čokoládu či přírodní ovocné mošty. Nápoje Vám také rádi připravíme s sebou do kelímku. Prostory našeho cukrářství jsme rozšířili o salonek s dalšími místy a dětským koutkem pro příjemné posezení. V létě je možné k posezení využít venkovní zahrádku. Při návštěvě našeho Cukrářství můžete využít bezplatné WiFi internetové připojení. Zajistíme Vám kompletní sladké i slané občerstvení na rodinnou či firemní oslavu. Neváhejte se na nás obrátit, budeme se snažit splnit každé Vaše přání.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO