Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrářství Řehová & restaurace Culinary Angel

Rodinné cukrářství s dlouholetou tradicí a moderní evropská restaurace Culinary Angel. Tak trochu jiná restaurace. Otevřená kuchyně, ve které pro Vás a před Vašima očima kouzlí šéf kuchař a mistr z Makedonie, pan Angel Stojanovski! Culinary má bezbariérový přístup a je to nekuřácký podnik. K dispozici je wi-fi připojení a prostory jsou plně klimatizovány. V jarním a letním období je v provozu venkovní terasa pro 32 osob a zahrádka s lavičkami, pískovištěm a skluzavkou pro děti. Vnitřní prostory nabízejí posezení pro 60 osob. V nabídce Culinary naleznete čerstvá masa připravována na lávovém grilu, svěží saláty, úchvatné dezerty a mnoho dalšího.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Chcete ochutnat něco netradičního, výborného a co třeba ani není na jídelním lístku? Pak doporučuji tuto restauraci, čeká na Vás gurmánský zážitek, milí lidé a příjemné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí, příjemně komunikativní obsluha prezentující jídla i nápoje a zejména speciality makedonské kuchyně - např. Uštipak specialita z lávového grilu připravená rukou mistra kuchaře, to vše jsou dobré důvody pro návštěvu. Nad rámec objednávky jsme jako pozornost podniku dostali malý předkrm a digestiv v podobě rakije, Kvalitní pokrmy za velmi příjemné ceny.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO