8 fotek

Cukrářství Řehová & restaurace Culinary Angel

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Cukrářství Řehová & restaurace Culinary Angel

Rodinné cukrářství s dlouholetou tradicí a moderní evropská restaurace Culinary Angel. Tak trochu jiná restaurace. Otevřená kuchyně, ve které pro Vás a před Vašima očima kouzlí šéf kuchař a mistr z Makedonie, pan Angel Stojanovski! Culinary má bezbariérový přístup a je to nekuřácký podnik. K dispozici je wi-fi připojení a prostory jsou plně klimatizovány. V jarním a letním období je v provozu venkovní terasa pro 32 osob a zahrádka s lavičkami, pískovištěm a skluzavkou pro děti. Vnitřní prostory nabízejí posezení pro 60 osob. V nabídce Culinary naleznete čerstvá masa připravována na lávovém grilu, svěží saláty, úchvatné dezerty a mnoho dalšího.

Zobrazit více
  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Příjemné prostředí, příjemně komunikativní obsluha prezentující jídla i nápoje a zejména speciality makedonské kuchyně - např. Uštipak specialita z lávového grilu připravená rukou mistra kuchaře, to vše jsou dobré důvody pro návštěvu. Nad rámec objednávky jsme jako pozornost podniku dostali malý předkrm a digestiv v podobě rakije, Kvalitní pokrmy za velmi příjemné ceny.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace