Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Za pecí

Provoz malé cukrárny v samém srdci krásného starobylého historického centra města Třebíč. Najdete zde denně čerstvé koláče, buchty, štrůdly slané i sladké, upečené v kachlové peci, která je součástí cukrárny. Budou Vám servírovat tradiční delikatesy přímo z pece. V nabídce naleznete dorty různých chutí a tvarů, připravované k výjimečným příležitostem i na nedělní stůl. V nabídce nechybí také zákusky, dezerty dle denní nabídky, ale také sezonní sladkosti: mazance, vánočky, koblížky, ovocné koláče a dezerty podle aktuální nabídky sezonního ovoce. Vše z kvalitních surovin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborná a kvalitní káva (druhy se mění), skvělé zákusky a dortíky, domácí limonády, dle mého názoru mají jednu z nejlepší zmrzlin v Třebíči (skvělá tvarohová, borůvková, skořicová...)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Moc krásné místo. Personál by mohl být usměvavější. Široká nabídka dortů, škoda, že u sebe nemají názvy a ceny.
Cukrárna Za pecí
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO