Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cukrárna Myšák

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
90% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 35x
4 25x
3 12x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Stylová cukrárna, milá obsluha, která nám donesla objednanou snídani a pak už si nás ani nevšimla... Jídlo i káva, která nebyla součástí voucheru, bylo dobré... Zmíním ještě toalety...zasloužily by rekonstrukci!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsem pravidelným hostem. Dobrá káva nebo čaj, výborný zákusek, pozorná obsluha, příjemné prostředí i hudba přeje všem business schůzkám, které je možné realizovat u snídaně i odpolední kávy. Velmi ráda sem zavítám i s přáteli. Rada se sem vracím. Děkuji IvanaT
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do kavárny chodím celkem pravidelně, převážně v době, kdy chci uniknout současnému světu a vrátit se do staré, dobré 1. republiky. Mohi Vám garantovat, že tady se Vám to na 100% povede. Určitě Vás neodradí, ani poněkud vyšší cenová hladina, nicméně v okolí tomu není jinak, jsme prostě v centru Prahy. V každém případě návštěvu této klasické kavárny moc doporučuji !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do cukrárny na snídani chodíme často, vždy jsme byli spokojení a velmi jsme si vždy pochutnali. Bylo tomu i tentokrát. Rádi se sem vracíme a jistě tomu bude i nadále.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
V cukrárně Myšák jsme tentokrát vyzkoušeli snídani, sice byla zakoupena přes slevový portál, nicméně to neomlouvá oschlé pečivo. Jinak byla snídaně dobrá. Prostředí je příjemné, personál asi v pohodě, jen nechápu, že se poslední dobou nikde nezeptají, zda si dáte např. ještě další nápoj, když jsme dopili a jen odnesou nádobí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jedná se o velmi příjemný podnik v centru Prahy. Jako "švihnutím proutku" se přemístíte do období 1.republiky. Do této atmosféry zapadá nejen interiér této tradiční cukrárny - kavárny, ale i velmi pozorná obsluha. Kromě kávy a sladkostí všem vřele doporučuji " francouzskou snídani" ...... návštěva fakt stojí za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této kavárkny chodím sama i s přáteli na snídaně velmi ráda. Příjemné prostření, dobré jídlo, i když tentokrát bohužel omeleta byla trochu připálená. Nicméně příjemný číšník svou vstřícností a následný zákusek s dobrým čajem z čerstvé máty vše zachránil. Určitě se opět vrátíme. Děkujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V cukrárně Myšák jsem byl již poněkolikáté a rád se sem vracím. Tentokrát, bohužel, nebyl náš stůl při příchodu připraven (seděli tam ještě hosté) a obsluha byla zmatená. Museli jsme čekat jak na stůl, tak na objednávku. Dezerty a káva standardně dobré.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Velmi stylové prostředí této kavárny, bohatý výběr kvalitních zákusků a lokalita v centru je zárukou vždy příjemného posezení. Obsluha by mohla být pečlivější. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO