Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cukrárna Myšák

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
89% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 28x
3 12x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dříve jsme sem chodili na zákusky, tentokrát jsme vyrazilina snídnani. Příjemné prostředí v centru, milá i rychlá obsluha a dobré jídlo. Příjemný začátek dne. Rádi se sem zae vrátíme.
Cukrárna Myšák
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Takže, dnešní pozdní francouzská snídaně byla výborná. Porce je dostatečná, pečivo čerstvé, omeletka se sýrem a šunkou výborná. K tomu výběr ze dvou džusů (pomeranč/jablko). Doporučuji si dát silnou kávu. Je vynikající. A skleničku vína nic nepokazíte. Prostředí je velmi příjemné, čisté. Celkem málo lidí, takže máte na jídlo klid, a i personál se Vám může maximálně věnovat. DOPORUČUJI návštěvu.
Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oslavovala som narodeniny a začali sme už od raňajok, ktoré navrhla priateľka práve tu ako nádherný začiatok, Budem dlho spomínať
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Francourska snidane spolu s Francouzskou swing hudbou byll skvely gurmansky zazitek. Bohata a chutna snidane na ktere jsme si doopravdy pochutnali. Obzvlast omeletu a maslovy croissant umi v Mysaku dovest k dokonalosti. Velice prijemny cisnik nam prinesl jak horcici tak 2 druhy dzemu (bez extra priplatku!). Kava vynikajici na tacku s vodou. Proste Meinl :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Již po několikáté jsme s rodinou zavítali do tradiční cukrárny Myšák v centru Prahy. Sacherův dort neměl jedinou chybičku, velice jsem si pochutnala zejména na šlehačce, kterou byl ozdoben, maminka s bratrem si objednali horké maliny se zmrzlinou. Jedinou jejich výtkou byla teplota malin. Zdály se jim studené. Celkově se nám v restauraci moc líbí, nicméně vadou na kráse zážitku bylo provedení rezervace. Samotné proběhlo bez problému, obdržela jsem sms, že se s námi počítá, nicméně v restauraci údajně o ničem nevěděli. Nakonec nás usadili, takže vše dobře dopadlo, nicméně se jednalo o velkou nepříjemnost.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Tradiční podnik, kde za ceny nikoliv lidové obdržíte odpovídající kvalitu.Ale na druhou stranu mě překvapilo, že přesto, že byla rezervace včetně voucheru potvrzena tak obsluhující číšník nevěděl vůbec nic! Přesto, že se zachoval jako profesionál a vyřídil vše k naší spokojenosti, byly mi dohady na začátku dost nepříjemné a zanechaly na celé návštěvě nádech nepříjemna!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Stylová cukrárna, milá obsluha, která nám donesla objednanou snídani a pak už si nás ani nevšimla... Jídlo i káva, která nebyla součástí voucheru, bylo dobré... Zmíním ještě toalety...zasloužily by rekonstrukci!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsem pravidelným hostem. Dobrá káva nebo čaj, výborný zákusek, pozorná obsluha, příjemné prostředí i hudba přeje všem business schůzkám, které je možné realizovat u snídaně i odpolední kávy. Velmi ráda sem zavítám i s přáteli. Rada se sem vracím. Děkuji IvanaT
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do kavárny chodím celkem pravidelně, převážně v době, kdy chci uniknout současnému světu a vrátit se do staré, dobré 1. republiky. Mohi Vám garantovat, že tady se Vám to na 100% povede. Určitě Vás neodradí, ani poněkud vyšší cenová hladina, nicméně v okolí tomu není jinak, jsme prostě v centru Prahy. V každém případě návštěvu této klasické kavárny moc doporučuji !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do cukrárny na snídani chodíme často, vždy jsme byli spokojení a velmi jsme si vždy pochutnali. Bylo tomu i tentokrát. Rádi se sem vracíme a jistě tomu bude i nadále.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO