Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cukrárna Myšák

Stylová cukrárna Myšák v elegantním prvorepublikovém stylu nabízí příjemnou oázu klidu a pohody v centru Prahy. Je situována do 2 podlaží a nabízí prvotřídní dorty, zákusky a poháry vlastní výroby dle původních receptur zakladatele Františka Myšáka.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Stylová cukrárna, milá obsluha, která nám donesla objednanou snídani a pak už si nás ani nevšimla... Jídlo i káva, která nebyla součástí voucheru, bylo dobré... Zmíním ještě toalety...zasloužily by rekonstrukci!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsem pravidelným hostem. Dobrá káva nebo čaj, výborný zákusek, pozorná obsluha, příjemné prostředí i hudba přeje všem business schůzkám, které je možné realizovat u snídaně i odpolední kávy. Velmi ráda sem zavítám i s přáteli. Rada se sem vracím. Děkuji IvanaT
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do kavárny chodím celkem pravidelně, převážně v době, kdy chci uniknout současnému světu a vrátit se do staré, dobré 1. republiky. Mohi Vám garantovat, že tady se Vám to na 100% povede. Určitě Vás neodradí, ani poněkud vyšší cenová hladina, nicméně v okolí tomu není jinak, jsme prostě v centru Prahy. V každém případě návštěvu této klasické kavárny moc doporučuji !!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO