Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
8 fotografií

Cukrárna U Živných a Měšťáků

náměstí Míru 279, Mšeno u Mělníka
· Nyní zavřeno (09:00 - 18:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Cukrárna U Živných a Měšťáků

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Útulná cukrárna v centru obce. Zákusky vždy čerstvé a vynikající, v sezóně 2 druhy točené zmrzliny. Uvnitř navíc krytý koutek s křesílkem pro introverty :-), jinak je možné sednout si i ke stolku před výlohou a mít dokonalý přehled o dění na návsi. Na čtení k dispozici místní zpravodaj Mšensko, kohoutková voda zdarma... Příjemná obsluha a čerstvé květiny ve váze.

 • Uživatelská fotka z Cukrárna U Živných a Měšťáků
 • Uživatelská fotka z Cukrárna U Živných a Měšťáků
Myšouna
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba