Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Cukrárna U Školy

Cukrárna „U Školy“ byla založena v roce 1991 ve starých Modřanech v Praze a od té doby bez přestávky funguje až do současnosti. Zpočátku bylo cílem vyrábět kvalitní dorty, zákusky a zmrzlinu a prodávat zákazníkům především „přes pult“. V průběhu let začali pomalu budovat a rozšiřovat prostory cukrárny a dnes se snaží nabídnout i příjemné posezení, v sezóně i na zahrádce. Nabízí zde široký výběr nejrůznějších dortů, zákusků, minidezertů a zmrzliny. Vyrábí dorty podle vašich představ pro různé příležitosti jako jsou svatby, narozeniny, výročí, oslavy, rauty apod. Prodávají a vyrábí také čerstvé chlebíčky, kanapky, jednohubky a nejrůznější nářezové obložené mísy. Pravidelně zaváží kavárny, cukrárny, restaurace a další zařízení chladicím vozem.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Omlouváme se, nestihli jsme dorazit. Cukrárna je nejbližší dostupná cukrárna v neděli v Praze směrem od Jesenice (pomineme-li Hájka v Čestlicích) kam můžete se psem.

marekdvor
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba