Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna U Školy

Cukrárna „U Školy“ byla založena v roce 1991 ve starých Modřanech v Praze a od té doby bez přestávky funguje až do současnosti. Zpočátku bylo cílem vyrábět kvalitní dorty, zákusky a zmrzlinu a prodávat zákazníkům především „přes pult“. V průběhu let začali pomalu budovat a rozšiřovat prostory cukrárny a dnes se snaží nabídnout i příjemné posezení, v sezóně i na zahrádce. Nabízí zde široký výběr nejrůznějších dortů, zákusků, minidezertů a zmrzliny. Vyrábí dorty podle Vašich představ pro různé příležitosti jako jsou svatby, narozeniny, výročí, oslavy, rauty apod. Prodávají a vyrábí také čerstvé chlebíčky, kanapky, jednohubky a nejrůznější nářezové obložené mísy. Pravidelně zaváží kavárny, cukrárny, restaurace a další zařízení chladicím vozem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Omlouváme se, nestihli jsme dorazit. Cukrárna je nejbližší dostupná cukrárna v neděli v Praze směrem od Jesenice (pomineme-li Hájka v Čestlicích) kam můžete se psem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO