Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií
Šimůnkova 1625/1, Praha 8, Praha
· Nyní zavřeno (11:00 - 17:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Cukrárna U přátel

U přátel se vždy snaží, aby se vám u nich líbilo, dobře chutnalo a pociťovali jste přátelskou atmosféru. K tomu všemu ještě přispěje i jejich nabídka cukrářských a lahůdkářských výrobků. 

Určitě musíte okusit jejich koláče pečené podle nejoblíbenějších domácích receptů našich maminek a babiček. Zaručeně si však pochutnáte, dáte-li si k nim voňavé kafíčko a pozvete k tomu i své přátele. Kdo nemá rád sladké, ten jistě ocení obložené chlebíčky, na jaké se za I. republiky chodívalo do vybraných pražských lahůdkářství.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba