Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Cukrárna U Pavoučka

Cukrárna U Pavoučka nabízí zákusky a dorty vlastní výroby, točenou a kopečkovou zmrzlinu. K dispozici je wifi připojení a venkovní posezení.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ochutnala jsem kokosovou tartaletku a mangovo-marakujový sorbet, obojí bylo vynikající, čerstvé, z kvalitních surovin a za příznivou cenu. V cukrárně je velmi ochotná a příjemná obsluha. Nabídka dortů a příchutí zmrzlin byla dostačující (bohužel nevím, zda jsou některé veganské). Prostředí je také velmi hezké, v současnosti měli i pár stolků venku. Rozhodně doporučuji.

 • Uživatelská fotka z Cukrárna U Pavoučka
 • Uživatelská fotka z Cukrárna U Pavoučka
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba