Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna u Itala

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Tuto cukrárnu miluji už léta. Její úroveň jde ale bohužel stále dolů, jak prostředí tak i personál. Ale zmrzlina, poháry i zákusky jsou stále moc dobré a kvalitní.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
V cukrárně U Itala se vždy rádi zastavíme na některý z jejich pohárů s výtečnou smetanovou zmrzlinou a hustou čerstvou a hlavně neslazenou šlehačkou. Všem doporučuji.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
K Italovy chodíme už léta. Mají zde velmi dobrou smetanovi zmrzlinu a z ní dělají úžasné poháry, kterých je velký výběr. Tentokrát mně obsluhovala nepříjemná paní prodavačka.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Chodíme sem velmi často a rádi. Kdysi zde byly nejlepší zmrzlinové poháry v Praze a tradici stále dodržují. Prostředí je celkem obyčejné, ale příjemné. Prodavačka byla ochotná, ale slušel by jí úsměv.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Úžasné dorty, zmrzlina, poháry, chlebíčky, pití, prostě vše. Obsluha bohužel většinou nepříjemná, prostředí nic extra, taková starší klasika, ale ta chuť všechny tyhle negativa naprosto přebíjí. A v centru skvělá volba navíc přijatelné spíše nižší ceny.
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Na úžasnou italskou zmrzlinu a bohaté poháry s pravou neslazenou šlehačkou už sem chodíme léta letoucí. Mají zde i výborné dortíky. Prostředí stísněné a nic moc.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
je na dobre dostupnem miste. Prostredi mi prijde velmi hezke, klidne a moderni. Personal je velmi mily, pratelsky a take rychly coz je take velmi dulezite. Jidlo i kava mi moc chutnaly

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO