Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna u Itala

Cukrárna, která se snaží sledovat jak trendy moderní doby, tak i dodržovat zajeté zvyklosti. V nabídce tedy naleznete dorty a zákusky z pravé (živočišné) smetany, atypické celé dorty pro každou příležitost, v libovolné velikosti. Na různé společenské akce a večírky tu připravují prvotřídní mono a mini zákusky. Možnost zajištění chlebíčků a jiného slaného občerstvení. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Tuto cukrárnu miluji už léta. Její úroveň jde ale bohužel stále dolů, jak prostředí tak i personál. Ale zmrzlina, poháry i zákusky jsou stále moc dobré a kvalitní.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
V cukrárně U Itala se vždy rádi zastavíme na některý z jejich pohárů s výtečnou smetanovou zmrzlinou a hustou čerstvou a hlavně neslazenou šlehačkou. Všem doporučuji.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
K Italovy chodíme už léta. Mají zde velmi dobrou smetanovi zmrzlinu a z ní dělají úžasné poháry, kterých je velký výběr. Tentokrát mně obsluhovala nepříjemná paní prodavačka.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO