Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna u Itala

Cukrárna, která se snaží sledovat jak trendy moderní doby, tak i dodržovat zajeté zvyklosti. V nabídce tedy naleznete dorty a zákusky z pravé (živočišné) smetany, atypické celé dorty pro každou příležitost, v libovolné velikosti. Na různé společenské akce a večírky tu připravují prvotřídní mono a mini zákusky. Možnost zajištění chlebíčků a jiného slaného občerstvení. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
K Italovy chodíme už léta. Mají zde velmi dobrou smetanovi zmrzlinu a z ní dělají úžasné poháry, kterých je velký výběr. Tentokrát mně obsluhovala nepříjemná paní prodavačka.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Chodíme sem velmi často a rádi. Kdysi zde byly nejlepší zmrzlinové poháry v Praze a tradici stále dodržují. Prostředí je celkem obyčejné, ale příjemné. Prodavačka byla ochotná, ale slušel by jí úsměv.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Úžasné dorty, zmrzlina, poháry, chlebíčky, pití, prostě vše. Obsluha bohužel většinou nepříjemná, prostředí nic extra, taková starší klasika, ale ta chuť všechny tyhle negativa naprosto přebíjí. A v centru skvělá volba navíc přijatelné spíše nižší ceny.
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO