Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Informace Cukrárna TADEK

Cukrárna TADEK vybízí k příjemnému posezení u kávy, čaje, zákusku nebo k zakoupení různých sladkostí, které lahodí jak oku, tak i mlsnému jazýčku. Nabízí zde nejen široký sortiment zákusků, dortů, mini zákusků, vánočního cukroví, velikonočních beránků, zajíců, ale i velký výběr bonboniér, čokolád, žvýkaček a jiných lahůdek a i alko a nealko nápoje. Zákzník zde může ochutnat i ovocné a zmrzlinové poháry a v letní sezóně i zmrzlinu vlastní výroby z italských směsí různých příchutí. Podnik již od roku 1999 nabízí zákazníkům vlastní výrobu zákusků, lze zde snadno zaparkovat a v létě je možné si posedět na venkovní terásce. K dostání je i zmrzlina vlastní výroby z italských směsí rozličných příchutí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno