Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna TADEK

Cukrárna TADEK vybízí k příjemnému posezení u kávy, čaje, zákusku nebo k zakoupení různých sladkostí, které lahodí jak oku, tak i mlsnému jazýčku. Nabízí zde nejen široký sortiment zákusků, dortů, mini zákusků, vánočního cukroví, velikonočních beránků, zajíců, ale i velký výběr bonboniér, čokolád, žvýkaček a jiných lahůdek a i alko a nealko nápoje. Zákzník zde může ochutnat i ovocné a zmrzlinové poháry a v letní sezóně i zmrzlinu vlastní výroby z italských směsí různých příchutí. Podnik již od roku 1999 nabízí zákazníkům vlastní výrobu zákusků, lze zde snadno zaparkovat a v létě je možné si posedět na venkovní terásce. K dostání je i zmrzlina vlastní výroby z italských směsí rozličných příchutí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO