Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Sweet Life Vinohrady

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná kavárnička. Jen upozornění pro ty kteří se necítí dobře mezi křičícími dětmi, je to kavárnička zaměřená i na maminky s dětmi. A naopak upozornění pro maminky! Krásný prostorný dětský koutek. Užíjte si pobyt pokud možno všichni. Eva
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobry podnik. Prijemne prostredi. Dobra obsluha. Kvalitni jidlo a dobre piti. Cena je rozumna a odpovida kvalite. Rychlost obsluhy je primerena. Celkove prijemny zazitek, doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Milá obsluha, kafe i limonády byly ok, skvělá vaječná pomazánka, couscousový salát byl jen trochu suchý. Jen nenabízí kuřácké prostory jako to nabízí portál restu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice sympatická kavárna. Dorty vypadali úžasně. Cappuccino bylo vynikající. Kavárna má malý dětský koutek s mnoha hračkami. Prostředí kavárny bylo čisté a obsluha velice příjemná.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělý dětský koutek a chutná káva i limonády. Bohužel, prý kvůli horku, neměli mnoho jídel z menu. Přesto se rádi vrátíme a doporučujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Slečna, co nás obsluhovala, byla neuvěřitelně milá, přátelská a ochotná. Dortíky jsme si dali také vynikající. Byla jsem zde velice mile potěšena.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO