Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Sweet Life Vinohrady

Nová cukrárna a bistro s dětským koutkem přímo v srdci Vinohrad. Moderní a přátelský design, skvělá italská káva Cosmai, Sweetlife dorty a více! Cukrárna se hlásí k childfriendly místům, kdy kromě dětského koutku nabízejí i možnost uspořádání oslavy. Už jen z názvu je jasné, že sladkosti tady hrají prim, ale v nabídce nechybí ani domácí pomazánky, saláty a quiche, každý den sem přiváží polévku.cz čerstvé polévky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobry podnik. Prijemne prostredi. Dobra obsluha. Kvalitni jidlo a dobre piti. Cena je rozumna a odpovida kvalite. Rychlost obsluhy je primerena. Celkove prijemny zazitek, doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Milá obsluha, kafe i limonády byly ok, skvělá vaječná pomazánka, couscousový salát byl jen trochu suchý. Jen nenabízí kuřácké prostory jako to nabízí portál restu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice sympatická kavárna. Dorty vypadali úžasně. Cappuccino bylo vynikající. Kavárna má malý dětský koutek s mnoha hračkami. Prostředí kavárny bylo čisté a obsluha velice příjemná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO