Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna SMIS

Naše cukrárna byla založena v roce 1994 a od té doby vyrábíme dorty a zákusky podle klasických cukrářských receptur z kvalitních surovin, pravé šlehačky, másla a čerstvých vajec. Dorty a zákusky pro vás připravují cukrářky se vzděláním v oboru a mnoholetou praxí. Některé z nich působí také jako lektorky v rekvalifikačních kursech. Každý den si můžete vybrat z široké nabídky čerstvých zákusků, ať již klasických či moderních. Ve všední dny máme v nabídce také čerstvé chlebíčky. Dále nabízíme výbornou českou zmrzlinu PINKO a zmrzlinové poháry z ní vyrobené, kvalitní moravské víno z rodinného vinařství Kubík, bonboniery a velký výběr cukrovinek. V případě, že máte zájem o celé dorty, je vám k dispozici "katalog dortů", kde máme v nabídce více než třicet základních klasických dortů a dále velké množství dortů s různými motivy. Pokud si přejete vyrobit nějaký dort nebo motiv, který v naší nabídce nenaleznete, cukrářky vám rády vyjdou vstříc a dort vyrobí podle vašich představ. Pro vaší oslavu, ať již rodinnou či firemní, si u nás můžete vybrat z více než 80-ti druhů minidezertů. Samozřejmostí je možnost rezervace stolku či celého samostatného salonku. Pokud nás navštívíte s dětmi, můžete využít náš dětský koutek, který si můžete pronajmout i na dětské oslavy. Celý prostor naší cukrárny je nekuřácký. Nabízíme WiFi připojení zdarma. V teplých dnech můžete využít naši předzahrádku.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO