8 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Cukrárna SMIS

Tato cukrárna byla založena v roce 1994 a od té doby vyrábí dorty a zákusky podle klasických cukrářských receptur z kvalitních surovin, pravé šlehačky, másla a čerstvých vajec. Dorty a zákusky pro vás připravují cukrářky se vzděláním v oboru a mnoholetou praxí. Některé z nich působí také jako lektorky v rekvalifikačních kursech. Každý den si můžete vybrat z široké nabídky čerstvých zákusků, ať již klasických či moderních.

Ve všední dny jsou v nabídce také čerstvé chlebíčky. Dále nabízí kávu italské značky Caffé Diemme, exklusivní čaje La Via del Té, výbornou prémiovou zmrzlinu Carte D'Or
a zmrzlinové poháry z ní vyrobené, kvalitní moravské víno z rodinného vinařství Kubík, bonboniéry a velký výběr cukrovinek.


V případě, že máte zájem o celé dorty, je vám k dispozici katalog dortů, kde je v nabídce více než třicet základních klasických dortů a dále velké množství dortů s různými motivy. Pokud si přejete vyrobit nějaký dort nebo motiv, který v nabídce nenaleznete, cukrářky vám rády vyjdou vstříc a dort vyrobí podle vašich představ.

Pro vaši oslavu, ať již rodinnou či firemní, si můžete vybrat z více než 80-ti druhů minidezertů. Samozřejmostí je možnost rezervace stolku či celého samostatného salonku. Pokud cukrárnu navštívíte s dětmi, můžete využít dětský koutek, který je možné si pronajmout na dětské oslavy. K dispozici je W-iFi připojení zdarma. V teplých dnech lze posedět na předzahrádce.

Zobrazit více
  • +2

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace