Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna SMIS

Tato cukrárna byla založena v roce 1994 a od té doby vyrábí dorty a zákusky podle klasických cukrářských receptur z kvalitních surovin, pravé šlehačky, másla a čerstvých vajec. Dorty a zákusky pro vás připravují cukrářky se vzděláním v oboru a mnoholetou praxí. Některé z nich působí také jako lektorky v rekvalifikačních kursech. Každý den si můžete vybrat z široké nabídky čerstvých zákusků, ať již klasických či moderních.

Ve všední dny jsou v nabídce také čerstvé chlebíčky. Dále nabízí kávu italské značky Caffé Diemme, exklusivní čaje La Via del Té, výbornou prémiovou zmrzlinu Carte D'Or a zmrzlinové poháry z ní vyrobené, kvalitní moravské víno z rodinného vinařství Kubík, bonboniéry a velký výběr cukrovinek.

V případě, že máte zájem o celé dorty, je vám k dispozici katalog dortů, kde je v nabídce více než třicet základních klasických dortů a dále velké množství dortů s různými motivy. Pokud si přejete vyrobit nějaký dort nebo motiv, který v nabídce nenaleznete, cukrářky vám rády vyjdou vstříc a dort vyrobí podle vašich představ.

Pro vaši oslavu, ať již rodinnou či firemní, si můžete vybrat z více než 80-ti druhů minidezertů. Samozřejmostí je možnost rezervace stolku či celého samostatného salonku. Pokud cukrárnu navštívíte s dětmi, můžete využít dětský koutek, který je možné si pronajmout na dětské oslavy. K dispozici je W-iFi připojení zdarma. V teplých dnech lze posedět na předzahrádce.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO