Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Ovocný Světozor Vodičkova

NE a svátky: 10.00-20.30.
Tato firma byla založena počátkem roku 1992. Jednalo se vlastně o plynulé navázání na dlouholetou tradici Ovocných lahůdek Světozor sahající až do poloviny 70. let minulého století. Zde vyrábí a prodávají ovocné a šlehačkové dorty, luxusní dortíky, minidezerty, cukrářské pečivo, palačinky, wafle, zmrzlinu, obložené chlebíčky a mísy, plněné houstičky, croissanty, cereální rohlíky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tady to žije! Za dobu, co jsme tu strávili se dveře predavaly mezi přicházejícími. Podle toho tu taky bylo rušno. Nabídka zakusku,zmrzlin a chlebicku opravdu široká. Jen to kafe neni vůbec dobrý, strašně kyselý.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborná zmrzlina. Zejména ovocná točená banánovo-jahodová. Ale pozor na extra ořechovou, je slaná. A to ne jako třeba slaný karamel v Angelatu, ale opravdu hodně slaná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Personál je ochotný, ale obsluhuje se pouze u pultu, kde se tvoří obří fronta. Nutno ale říct, že se vyplatí počkat. Zákusky i dezerty jsou vyhlášené. Obzvlásť doporučuji pohár Karamel :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO