Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Na nádvoří

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
První návštěva byla v pořádku, tentokrát však, ač jsme měly objednáno totéž, zklamání. Nedá se vůbec srovnat. Obsluha byla jiná než minule, zřejmě to bylo tím. Tortilla s kuřecím masem velmi chudá, suchá, málo naplněná. Už bych znovu nekoupila.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
takova obycejna cukrarna na pěkném nádvoří. Spatne se to hledalo. Byla jsem zde několikrát. Ale na kávu nedoporučuji.Radeji jen čaj a dortík. Toalety zde jsou v prvním patře.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Cukrárna je na super místě schovaná na nádvoří. Mají uchvatné zákusky. Měli jsme tortillu, která i zasytila. Obsluha je cizí národnosti, ale veselá a milá. Je ke capucinu chtěli do 10 kč navíc. což by nevadilo kdyby bylo alespoň dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Docela příjemná cukrárna na Národní třídě. Pokud jde o obsluhu, záleží, kdo je zrovna přítomen. Skutečně veliké větrníky. V létě může být příjemnější posezení venku na nádvoří.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tuto Cukrárnu na nádvoří jsme zatím neznali.Prostředí je celkem hezké, V létě možnost využít místa i venku.Tortila byla suchá,málo naplněná.Už více nekoupíme.Prostředí čisté.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V cukrárne jsme byly poprvé, na voucher Slevomatu. Vynikající poloha cukrárny, obsluha ochotná. Umožněna výměna kávy za čaj. Káva byla podána i s mlíčkem, byť nebylo psáno. Tortilla nebyla špatná, vcelku dost naplněná. Celkově průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cukrárnu jsem navštívila díky slevomatu, kde nabízeli tortilu a kávu za cenu 75kc.Tortila zde stoji 56kc. Káva nebyla vůbec dobra. Takže bych raději volila čaj. Mají, ale skvele zákusky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemna paní. Velky výběr zákusků. Rada vyzkouším další dobrůtky. Jen káva nic moc ani capuccino . Mají i teple tortily za super cenu - kureci se syrem.Toalety mají v 1.patre. Prijemne prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemna paní. Velky výběr zákusků. Rada vyzkouším další dobrůtky. Jen káva nic moc . Mají i teple tortily za super cenu - kureci se syrem.Toalety mají v 1.patre.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato cukrárna je v klidném dvoře nedaleko Václaváku. Je to taková malá celkem útulná cukrárna. Dorty jsou dobré a tortila byla vynikající. Akorát kvalita kávových nápojů není žádný zázrak.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO