0 fotek

Cukrárna Na Letné

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Cukrárna Na Letné

Zakázková výroba není výjimečná jen svým vzhledem a precizním provedením, ale i svou chutí. Jako zastánci tradiční poctivé cukrářské práce si tady sami připravují čerstvé korpusy pro výrobu a tudíž mohou zaručit jejich kvalitu a výbornou chuť.
Pro výrobu šlehačkových dortů a zákusků používají živočišnou šlehačku a z této šlehačky si též sami vaří pařížskou šlehačku. Tyto dorty a zákusky se vyrábí v cukrárně každý den čerstvé, právě kvůli použití pravé šlehačky, která se doporučuje konzumovat do 24 hodin.
Mezi naše služby cukrárny patří i doručení zakázek, půjčování a prodej svatebních ozdob a figurek, prodej marcipánových figurek z pravého marcipánu, půjčování dortových táců a nově i fontány na šampaňské. Součástí doručení zákázky je i její instalace na slavnostní tabuli a její celková konečná aranž.
Z důvodu zvyšujícího se zájmu zákazníků o zdravou výživu se v této cukrárně začali věnovat této oblasti. Nabízejí výrobu s použitím špaldové moučky a dalších surovin z oblasti zdravé výživy.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace