Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Na Letné

Zakázková výroba není výjimečná jen svým vzhledem a precizním provedením, ale i svou chutí. Jako zastánci tradiční poctivé cukrářské práce si tady sami připravují čerstvé korpusy pro výrobu a tudíž mohou zaručit jejich kvalitu a výbornou chuť. Pro výrobu šlehačkových dortů a zákusků používají živočišnou šlehačku a z této šlehačky si též sami vaří pařížskou šlehačku. Tyto dorty a zákusky se vyrábí v cukrárně každý den čerstvé, právě kvůli použití pravé šlehačky, která se doporučuje konzumovat do 24 hodin. Mezi naše služby cukrárny patří i doručení zakázek, půjčování a prodej svatebních ozdob a figurek, prodej marcipánových figurek z pravého marcipánu, půjčování dortových táců a nově i fontány na šampaňské. Součástí doručení zákázky je i její instalace na slavnostní tabuli a její celková konečná aranž. Z důvodu zvyšujícího se zájmu zákazníků o zdravou výživu se v této cukrárně začali věnovat této oblasti. Nabízejí výrobu s použitím špaldové moučky a dalších surovin z oblasti zdravé výživy.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO