Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Markéta Culková

Naši cukrárnu naleznete v rodinném domku ve Ždírci nad Doubravou. Vyrábíme zakázkový sortiment dortů a zákusků. V současné době tvoří velkou část výroby svatební cukroví, dorty a čajové pečivo. Velmi žádané jsou rovněž minizákusky. Od svého vzniku, kdy firma svými produkty zásobovala lokálně omezenou klientelu, se během dvaceti let jméno Cukrárna Markéta Culková přiřadilo do společnosti vyhlášených cukráren na Vysočině. V současnosti máme již mnoho stálých spokojených zákazníků, včetně těch ze zahraničí. Od roku 2004 se naše firma pravidelně umisťuje mezi 25 cukrárnami oceněnými titulem “Nejlepší cukrárna ČR”. Majitelka firmy je vyučená cukrářka a každoročně své znalosti zdokonaluje na odborných školeních a seminářích a aktivní spoluprací se Společenstvem cukrářů ČR. Po ročním distančním studiu na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně, ukončeném složením mistrovských zkoušek, jí byl v květnu 2008 udělen titul Mistr Cukrář ČR.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO