Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

0 fotografií
Na mapě

Informace Cukrárna Markéta Culková

Naši cukrárnu naleznete v rodinném domku ve Ždírci nad Doubravou. Vyrábíme zakázkový sortiment dortů a zákusků. V současné době tvoří velkou část výroby svatební cukroví, dorty a čajové pečivo. Velmi žádané jsou rovněž minizákusky.

Od svého vzniku, kdy firma svými produkty zásobovala lokálně omezenou klientelu, se během dvaceti let jméno Cukrárna Markéta Culková přiřadilo do společnosti vyhlášených cukráren na Vysočině. V současnosti máme již mnoho stálých spokojených zákazníků, včetně těch ze zahraničí. Od roku 2004 se naše firma pravidelně umisťuje mezi 25 cukrárnami oceněnými titulem “Nejlepší cukrárna ČR”.

Majitelka firmy je vyučená cukrářka a každoročně své znalosti zdokonaluje na odborných školeních a seminářích a aktivní spoluprací se Společenstvem cukrářů ČR. Po ročním distančním studiu na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně, ukončeném složením mistrovských zkoušek, jí byl v květnu 2008 udělen titul Mistr Cukrář ČR.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno