0 fotek

Cukrárna Markéta Culková

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Cukrárna Markéta Culková

Naši cukrárnu naleznete v rodinném domku ve Ždírci nad Doubravou. Vyrábíme zakázkový sortiment dortů a zákusků. V současné době tvoří velkou část výroby svatební cukroví, dorty a čajové pečivo. Velmi žádané jsou rovněž minizákusky.

Od svého vzniku, kdy firma svými produkty zásobovala lokálně omezenou klientelu, se během dvaceti let jméno Cukrárna Markéta Culková přiřadilo do společnosti vyhlášených cukráren na Vysočině. V současnosti máme již mnoho stálých spokojených zákazníků, včetně těch ze zahraničí. Od roku 2004 se naše firma pravidelně umisťuje mezi 25 cukrárnami oceněnými titulem “Nejlepší cukrárna ČR”.

Majitelka firmy je vyučená cukrářka a každoročně své znalosti zdokonaluje na odborných školeních a seminářích a aktivní spoluprací se Společenstvem cukrářů ČR. Po ročním distančním studiu na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně, ukončeném složením mistrovských zkoušek, jí byl v květnu 2008 udělen titul Mistr Cukrář ČR.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace