Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Cukrárna Lucie

Cílem této cukrárny není pouze vyrábět sladkosti, ale především plnit vaše rozmanité přání, přinášet vám radost, tradiční kvalitu českého pekařského a cukrářského umění.

Za špičkový servis a kvalitu cukrárna získala několik prestižních ocenění. V roce 2005 a 2009 byla oceněna jako nejlepší Cukrárna v České republice. V roce 2012 v rámci Quality Business Partners přijala ocenění jako Dodavatel profesionál 2011.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    3

Pavel Šimáček
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno