Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Cukrárna Kolibřík

Zavedená cukrárna s příjemným posezením jen pár kroků od hlavního vlakového nádraží v Hradci Králové.

V cukrárně Kolibřík Vám milá a usměvavá obsluha nabízí každý den kvalitní dorty a zákusky vlastní výroby k sladkým chvilkám strávených v cukrárně, nebo pro různé příležitosti doma či v zaměstnání. Můžete si zde objednat i dorty netradičních tvarů a forem na objednávku.

Specialitou cukrárny Kolibřík je ruční výroba luxusních pralinek vyráběných podle originální receptury, cukrovinek a luxusních dárkových bonboniér. Samozřejmostí je velký výběr skvělé zmrzliny vlastní výroby, kterou můžete ochutnat ve velké nabídce zmrzlinových pohárů, nebo v kornoutku.

V letních měsících možnost posezení na venkovní zahrádce před cukrárnou nedaleko od hlavního nádraží.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

V této cukrárně jsme si s dětmi dali zákusek a zmrzlinu. Oboje bylo výborné, posezení na zahrádce před Cukrárnou je celkem příjemné. Mají dobrou kávu, personál standardně ochotný.

aveeva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Cukrárna je na dobrém místě. Dali jsme si každá dva zákusky a kávu, zákusky byly vynikající a snědly bychom určitě ještě další, protože výběr je bohatý. Káva dobrá, personál ochotný.

aveeva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Byli jsme tady s našimi dětmi na zmrzlině a zákusku. Zmrzlinu mají dobrou a zákusky taky. My jsme měli kávu, celkem dobrou. Personál je ochotný , prostředí obyčejné, ale čisté.

aveeva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno