Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Kolibřík

Zavedená cukrárna s příjemným posezením jen pár kroků od hlavního vlakového nádraží v Hradci Králové. V cukrárně Kolibřík Vám milá a usměvavá obsluha nabízí každý den kvalitní dorty a zákusky vlastní výroby k sladkým chvilkám strávených v cukrárně, nebo pro různé příležitosti doma či v zaměstnání. Můžete si zde objednat i dorty netradičních tvarů a forem na objednávku. Specialitou cukrárny Kolibřík je ruční výroba luxusních pralinek vyráběných podle originální receptury, cukrovinek a luxusních dárkových bonboniér. Samozřejmostí je velký výběr skvělé zmrzliny vlastní výroby, kterou můžete ochutnat ve velké nabídce zmrzlinových pohárů, nebo v kornoutku. V letních měsících možnost posezení na venkovní zahrádce před cukrárnou nedaleko od hlavního nádraží.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO