Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna & kavárna Vanille

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Suprové zázvorové čajíky a velice chutné zákusky nám moc chutnaly. Opět veliká spokojenost a pochvala. Milujeme tuto cukrárničku a to jak v létě, tak i v zimě :-)
Cukrárna & kavárna Vanille
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna Vanille se nachází přímo na tramvajové zastávce, v těsné blízkosti metra Náměstí Míru. Je vhodná k rychlým schůzkám a popovídání si nad kávičkou a dortíkem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Vanille chodíme často, protože to tam zkrátka vždycky šlape. Tentokrát se nám dokonce zdálo, že káva, která tu bývá dosti průměrné kvality, byla lepší než při minulých návštěvách!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemné posezení s kamarádkami před návštěvou Divadla U Hasičů s výborným zázvorovým čajíkem. Moc se nám tady líbilo, jen ty kabáty není kam pověsit. Děkuji za všechny. Eva
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemné posezení s výborným zázvorovým čajíkem, presíčkem, kávičkou, zákuskama..... a došlo i na chlebíčky. Moc se nám tady líbilo, jen ty kabáty není km pověsit. Děkuji za všechny. Eva
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto famózní cukrárna, vyborna kava, nabídka dortů, vlastní zmrzliny i chlebicků.Prijemne posezeni a originalni misto pro odpoledni schuzky na Vinohradech.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Klasika, chodíme sem s kamarádkami pořád, kdy bydlí na Vinohradech a nebyl ve Vanille, jako by nebyl! Ráno výborné briošky a chlebíčky, stále výborné zákusky i domácké moučníky. V létě špičkový výběr zmrzlin, jedny z nejlepších v Praze.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Výjimečnosti a Výhody podniku: Vynikající banánovo-čokoladový koktejl. Nabídka několika druhů zmrzliny i v zimě. Aktuální nabídka zmrzliny mají na internetových stránkách. Rychlá obsluha, široký sortiment dobrot. Nedokonalosti a nevýhody: Obsluha jen u pultu s tím, že Vám objednávku donesou ke stolu. Personál Vám za pultem nabídne a zařídí všechno. Mimo něj není až tak ochotný a sdílný. Velký provoz zákazníků (v zimě nevýhodné, protože tu není stálá teplota).

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO