Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Do tohoto podniku rezervaci nepotřebujete! Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Bologna

Cukrárna Bologna již od roku 1994 nabízí milovníkům sladkého potěšení široký sortiment cukrářských výrobků pro všechny příležitosti jako jsou svatby, narozeniny, rodinné a firemní oslavy, životní jubilea, vánoční a ostatní svátky apod. Všechny výrobky jsou zhotoveny z kvalitních surovin, jejichž základ tvoří živočišná šlehačka dochucená převážně italskými cukrářskými přísadami, které zajistí ten opravdový požitek Vámi vybraného druhu zákusku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Mají dobré dorty, které můžete koupit i bez objednání. Bohužel jsou zmrzlé a z toho mám rozporuplný pocit, ale asi to je možné. Zmzlinu mají dobrou , dětem se tam líbí.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Cukrárna na dobrém místě, každý ji musí v podchodu minout. Výborná zmrzlina v mnoha druzích se dá na přání hosta přizdobit. Zákusky jsou velmi chutné, posezení uvnitř celkem příjemné.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Cukrárna v podchodu má nevýhodu uzavřeného prostoru. V nabídce ale mají výborné zákusky, poháry na přání a zmrzlinu v bohatém výběru. Prostředí je vhodné pro děti.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO