Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

25 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Havana Restaurant

Italská restaurace v centru Brna.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Měla jsem tuto restauraci v oblibě a ráda jsem ji navštěvovala, obsluha tu byla vždy velmi milá a profesionální. To však po dnešní návštěvě říct nemohu. Obsluha mezi sebou mluvila velmi nevhodně. Často bylo slyšet slovo “vole” a horší až k našemu stolu. Jídlo s pití bylo průměrné. Těšila jsem se sem ale byla jsem velmi zklamaná.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

V brněnské restauraci Havana jsem byla celkově spokojená. Její prostředí je velmi originální a tématické, jako byste se nacházeli na Kubě. Široký výběr rumů, doutníky a dobré exotické pokrmy.

Hornová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Jelikož jsem zde nenašla kontakt na vedlejší cukrarnu , musím napsat zde. Byla jsem se svým přítelem na večeři v restauraci a vše bylo super. Naše nadšení však nebylo z vedlejší cukrarny Havana. Při vstupu jsem se lepila na podlahu než jsem prišla k vystavenym zákuskům. Za pokladnu se postavila ne zrovna moc prijemně tvařící se blondynka, kterou jsme evidentně asi svym prichodem moc nepotešili. Na otazku zda je zde možné dát si pslačinky stroze za to rychle odpověděla že je nemaji. Vyběr zmrzliny pouze ze šesti druhů z toho dvě poloprazdné . Usadili jsme se tedy na kafe a dali si zákusek, ale ani ten jsme nedojedli zrovna čerstvê nechutnal a byl poněkud tvrdčí. Dál se nám již nechtělo experimentovat. Nabidka cukrarny je velice omezená a to co bylo nabidnuto nebylo zrovna vábivé. Zijeme v Německu a v Restauraci jsme byli ted po pěti letech a spokojeni , ale cukrarna pro nás byla novinkou a né zrovna milou. Pani číšnice vše dovršila , když jsme platili spočítala nám to na bločku klasickych účtenek . Takže ani ucet s pokladny. Je otázkou co nám vubec naučtovala. Přítel to zaplatil, protože když viděl že se tváří jak bůh pomsty neměl chut nic namitat. Blondynku s copánkem ta práce evidentně nebavi. Restauraci vzdy rádi navštívime, ale měl by jste obsluhu do cukrarny vybirat stejně pečlivě jako do restaurace. Tahle pani vám úplně kazí renome. Vaší cukrarnu rozhodně už nenavštivyme.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba