Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Hájek & Hájková Štěchovice

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Ve Štěchovicích v cukrárně jsme se zastavili pro pár dortíků. Nechali jsme si je zabalit a přinesli je na návštěvu. Velký úspěch jsme ale nesklidili, dorty nechutnaly.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Cukrárna ve Štěchovicích leží při silnici na Slapy. Raději si bereme dorty domů, protože je zde jen pár stolečků. Dá se ale také posedět přes ulici pod slunečníky.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V cukrárně ve Štěchovicích doporučuji posedě s dobrým zákuskem, kávou nebo pohárem. Má i zahrádku, ale ta je přes silnicí na které je docela provoz. Můžete si dorty nechat i zabalit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cukrárna ve Štěchovicích je stejná jako ostatní cukrárny Hájek - Hájková. Dorty opravdu dobré, ale dost drahé. Stolečků je tam jenom pár. Je fajn se tam zastavit.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
cukrárna je na miste u mostu. Trochu problém s parkováním. Moc dobre tocene zmrzliny. Ceny zákusků mají vyšší tedy strejne jako v centru Prahy. jinak super...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Výborná vynilková zmrzlina a Illy espresso , v létě sem chodíme zkoro každy víkend, ovocná tocena bananovo - jahodova také stojí za ochutnani. Rozhodne doporučujeme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO