Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií

Cukrárna Emil Gaigher - Arbesovo Náměstí

Arbesovo náměstí 283/9, Praha 5, Praha
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Cukrárna Emil Gaigher - Arbesovo Náměstí

Cukrárna Emil Gaigher realizuje kromě stálých objednávek klasických zákusků a jemného pečiva i speciální zakázky. Šlehačkové zákusky obsahují pravou šlehačku z jihočeské smetany, medový perník je z pravého včelího medu. Používají tradiční receptury a do výrobků nepřidávají stabilizátory. Současným trendům vychází vstříc produktovou řadou Natural, která obsahuje výhradně přírodní suroviny rostlinného původu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba