Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Cukrárna Celerin

Cukrárna na náměstí v Telči s vlastní výrobou dortů a zákusků. Dorty a zákusky jsou vždy čerstvé, vyrobené z nejlepších surovin. Příjemné posezení v útulném prostředí nabízí široký výběr zákusků (jogurtové, ovocné, šlehačkové, máslové, třené, medovníky, krémové...), ale i mini zákusky( až 12 druhů). Zákusky si můžete také nechat upéct na objednávku. Od jara do podzimu je před cukrárnou k dispozici zahrádka s krásným výhledem na náměstí a zámek. Podávají zde kávu ze soukromé pražírny pana Jiřího Lněníčka z Kralup nad Vltavou, která je mimochodem výtečná! Nabízí kávu tureckou, espresso, latte i bezkofeinovou kávu. Dále v nabídce naleznete griotku, grog, punč, svařené víno, velký výběr čajů a horkou čokoládu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba