Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Celerin

Cukrárna na náměstí v Telči s vlastní výrobou dortů a zákusků. Dorty a zákusky jsou vždy čerstvé, vyrobené z nejlepších surovin. Příjemné posezení v útulném prostředí nabízí široký výběr zákusků (jogurtové, ovocné, šlehačkové, máslové, třené, medovníky, krémové...), ale i mini zákusky( až 12 druhů). Zákusky si můžete také nechat upéct na objednávku. Od jara do podzimu je před cukrárnou k dispozici zahrádka s krásným výhledem na náměstí a zámek. Podávají zde kávu ze soukromé pražírny pana Jiřího Lněníčka z Kralup nad Vltavou, která je mimochodem výtečná! Nabízí kávu tureckou, espresso, latte i bezkofeinovou kávu. Dále v nabídce naleznete griotku, grog, punč, svařené víno, velký výběr čajů a horkou čokoládu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO