Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Café U lucerny

Cukrárna se nachází v Domě U černého lva. Tento dům je historickou památkou ze 14. století. Původní zprávy z doby ještě předhusitské hovoří o dvou domech na nároží nynější Masné a Rybné na Starém Městě Pražském. Domy byly postupně přestavovány a později sloučeny v jeden. Od roku 1918 patřil dům ministerskému radovi Vaníčkovi a jeho ženě Alici. Po jejich smrti dům propadl národní správě. Po roce 1989 jej získala zpět jeho neteř, která dům zrekonstruovala a vybudovala v přízemí obchody. Cukrárna s nekuřáckým prostředím nabízí široký sortiment oblíbených typicky českých dortů a zákusků i novinky z cizích krajů, také dia dorty. Všechny druhy cukrářských výrobků jsou připravovány z pravé šlehačky. V nabídce také mají ovocné, nebo zmrzlinové poháry, koktejly pro malé i velké, různé cukrovinky, belgickou kávu připravovanou na několik způsobů, nealkoholické i alkoholické nápoje, víno z moravského sklípku, také chlebíčky, bagety, sendviče, nebo čerstvé toasty několika druhů. Podle přání zákazníka zajistí svatební dorty, zákusky, mini dezerty, koláčky, dárkové koše, chlebíčky a jiné dobroty na svatby i podnikové oslavy. Na již hotové dorty vybrané zákazníkem je možné doplnit čísla, loga, písmo i fotogarfie z jedlého papíru a jiné drobnosti pro potěšení.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO