Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista je vytvořena v retrostylu, který navazuje na prvorepublikové kavárny. Nabízí příjemné prostředí v dřevem obložených prostorách, jež navrhl arch. Martin Stránský. Prostoru dominuje nástropní malba Jana Kristoforiho, symbolizující alegorii alchymie. Součástí je i romantická zahrada ve vnitrobloku a malý koutek pro děti.
V cukrárně Alchymista můžete ochutnat více druhů zdejší kávy, čisté arabiky, jejíž zrna byla upražena v ohni pražírny Alchymista. Kávy tu praží ze všech pěstitelských oblastí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Cukrárna Alchymista v Holešovicích nedaleko fotbalového stadionu Sparta je velmi pěkným podnikem. Hořká čokoláda zde podávaná je ta nejlepší, kterou jsme si kdy kde dali. K tomu jsme dnes měli cheesecake s bílou čokoládu a dort Benátky, oboje samozřejmě skvělé. Ostatně jako vždy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna naplnila naše vysoká očekávání. Luxusní dortíky z kvalitních surovin, výborná káva i tchai latte. Akorát 70,- za bylinkový čaj nám přišlo dost. Místo je magické. Od nádherné zahrádky s rybníčkem a zlatou rybkou po retro hrnky, vše má svůj styl. Je třeba zažít :) Jak už bylo v jedné recenzi řečeno, stoly jsou blízko u sebe a je potřeba počítat s tím, že je slyšet opravdu všechno. Obsluha ochotná, i když bylo téměř plno a musela se otáčet. Za objev této kavárny jsme rádi.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO