Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 66x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista je vytvořena v retrostylu, který navazuje na prvorepublikové kavárny. Nabízí příjemné prostředí v dřevem obložených prostorách, jež navrhl arch. Martin Stránský. Prostoru dominuje nástropní malba Jana Kristoforiho, symbolizující alegorii alchymie. Součástí je i romantická zahrada ve vnitrobloku a malý koutek pro děti.
V cukrárně Alchymista můžete ochutnat více druhů zdejší kávy, čisté arabiky, jejíž zrna byla upražena v ohni pražírny Alchymista. Kávy tu praží ze všech pěstitelských oblastí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Cukrárna Alchymista působí domácí pohodou, člověk si tu připadá jak u babičky v obýváku, příjemné posezení doplňují ptáčkové a kocour. Široký výběr zákusků,kávy, limonád. V létě příjemné posezení na romantické zahrádce. Dog friendly, rezervace nutná, bývá často plno
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dlouhodobě moje nejoblíbenější cukrárna díky absolutně nejlepším dortům a výborné kávě. Personál příjemný a ochotný, prostředí velmi útulné, i když zadní část kavárny se mi dříve líbila více. Škoda, že kavárnu nemám blíže, jinak bych tam byla každý den :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
One of my favourite places in Prague! They have amazing cakes, nice wines, tasty coffee. Staff is very friendly and nice. The cat comes and sleeps on your lap. Just love it!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO