Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 59x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista je vytvořena v retrostylu, který navazuje na prvorepublikové kavárny. Nabízí příjemné prostředí v dřevem obložených prostorách, jež navrhl arch. Martin Stránský. Prostoru dominuje nástropní malba Jana Kristoforiho, symbolizující alegorii alchymie. Součástí je i romantická zahrada ve vnitrobloku a malý koutek pro děti.
V cukrárně Alchymista můžete ochutnat více druhů zdejší kávy, čisté arabiky, jejíž zrna byla upražena v ohni pražírny Alchymista. Kávy tu praží ze všech pěstitelských oblastí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna a cukrárna Alchymista na Praze 7 patří mezi nejlepší podniky v Praze. Překrásný romantický interiér s půvabnou zahradou, kde přebývají skŕitci a víly, milá obsluha,tiché prostředí a v neposlední řadě skvělá káva a dorty. Rádi se sem vracíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavarna/Cukrarna Alchymista patri dlouhodobe k nasim oblibenym podnikum. Obsluha je skvela a vzdy poradi s vyberem. I kdyz ono je to celkem jedno, protoze dorty maji vsechny skvele a vynikajici :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další návštěva naší nejoblíbenější cukrárny dopadla na jedničku s hvězdičkou! Útulné prostředí s krásnou výzdobou, milá obsluha a nejlepší dorty v celé Praze :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO