Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 79x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista je vytvořena v retrostylu, který navazuje na prvorepublikové kavárny. Nabízí příjemné prostředí v dřevem obložených prostorách, jež navrhl arch. Martin Stránský. Prostoru dominuje nástropní malba Jana Kristoforiho, symbolizující alegorii alchymie. Součástí je i romantická zahrada ve vnitrobloku.

V cukrárně Alchymista můžete ochutnat více druhů zdejší kávy, čisté arabiky, jejíž zrna byla upražena v ohni pražírny Alchymista. Kávy tu praží ze všech pěstitelských oblastí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je výjimečná hlavně díky své nádherné zahrádce. Člověk si sedne nad vynikajícím růžovým vínem s malinami a neví, kde oči nechat. Čas ubíhá tak rychle, že ho vůbec nevnímám a uklidňující atmosféra mi vždycky pozvedne náladu. Obsluha je příjemná, neměla vůbec problém s mojí neznalostí kávy a vše mi na požádání vysvětlila. Určitě všem doporučím!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Very nice place for locals. Tasty coffee, cakes. Pity they have no food. Beautiful garden, and a cat lives there too! Atmosphere is cozy and very special. Highly recommend!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Alchymista je ideální, pokud si chcete dát kávu a dort. Obojí umí perfektně. Kávu vám připraví na různé způsoby (espresso, drip, aeropress, atp). Dorty mají netypické, zvláštní příchutě a jsou moc dobré. Můžete si taky dát čaj, speciální míchané drinky nebo posedět na malebné zahrádce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO