Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna a restaurace U Pastvů

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto rodinou hospůdku jsme už navštívili vícekrát a zatím jsme byli spokojení na 200% jak s jídlem a hlavně s rychlou a milou obsluhou.Už se těšíme na další návštěvu.Pivku super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Cukrárna a restaurace s příjemným prostředím, která je navíc baby friendly. Večeře nám velmi chutnala, obsluha byla rychlá, milá a usměvavá. Za zmínku stojí výborná káva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo výborné. Po pravdě jsme pěkně přecpaný:) Pivo super vychlazené a kofola taky. Personál usměvavý a velmi příjemný. Tady není co vytknout.
Cukrárna a restaurace U Pastvů Cukrárna a restaurace U Pastvů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tento báječný podnik jsme navštívili již podruhé a moc nám zase chutnalo vše se s chutí snědlo i vypilo až do dna.Pivko Jakoubek bylo nádherně chlazené což nás osvěžilo.
Cukrárna a restaurace U Pastvů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše bylo super jak jídlo čerstvé žádné polotovary ani mraženiny prostě rodiný podnik.Pivko Tambor z místního pivovárku super..Prostředí a personál ochotný s úsměvem.Příště zase radí zavítáme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO