Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna a kavárna U Otomanských

Najdete nás ve velice pěkné lesnaté krajině nedaleko Prahy v městysi Loučeň. Loučeň je přirozeným centrem rekreační oblasti, která je obklopena pěknými lesy, rybníky a řadou památek. Nově otevřená cukrárna nabízí široký sortiment cukrářských výrobků a výborné zmrzliny láká místní i pohled na nově otevřenou cukrárnu a kavárnu přespolní. Pěší, cyklisté i ti, kteří přijeli automobilem. V poslední době přibyli i návštěvníci zámku a zámeckého areálu. Vedle nabízeného připraveného sortimentu si zde můžete objednat i dorty a ostatní cukrářské výrobky na domácí oslavy či slavnostní přležitosti. Denně vám nabídnou desítku druhů zmrzlin a jejich kombinací. V nabídka kornoutu či do skla. Konečně, příjeďte se přesvědčit a nebudete zklamáni .. Ke konzumaci můžete využít přilehlé kavárny, v případě pěkného počasí je příjemné sedět na venkovní zahrádce.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO