Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna a kavárna Levandule

Přijďte si pro domácí zákusky, dortíky nebo jen tak posedět s přáteli, obchodními partnery na výbornou kávu nebo vínko. Pro Vaše děti zde mají hezký dětský koutek a venku pískoviště, kde si mohou pohrát. K dipozici je i wifi. Pokud budete spěchat, připraví Vám výbornou kávu s sebou. Cukrárna je moderně zařízena a během sezóny Vám nabízí posezení v příjemné zahrádce. Cukrárna je jedinečná v tom, že všechny zákusky, dorty, buchty, koláče, nebo i vánoční cukroví, které si zde koupíte, jsou maximálně čerstvé a vyrobené přímo v cukrárně.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc hezká cukrárna/kavárna kousek od náměstí v Heřmanově Městci. Personál byl milý, o naší rezervaci věděl a měl pro nás přichystaný volný stůl. Výběr zákusků byl dostatečný, ceny příznivé. V sobotu po poledni doporučujeme udělt rezervaci, protože je zde plno.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO