Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88%   hodnoceno 52x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Crystal Bar & Restaurant

V Crystal Bar and Restaurant můžete začít  snídaní, jednat při obědě, zakončit den chutnou večeří nebo prodloužit večer při našich pravidelných akcích s Djs u skleníčky vína nebo koktejlu.

Jsme opravdu vyjímečný projekt. Tak jako má krystal uspořádány všechny "stavební prvky" i my máme jasno v tom, co Vám můžeme ve velmi kvalitní formě nabídnout:

• Fitness snídaně 
• Vhodný prostor pro pracovní oběd, cenově příznivé denní menu od 95 Kč
• Mezinárodní moderní kuchyně 
• Přijemné posezení v designovém prostředí
• Pestra nabídka netradičních míchaných koktejlu
• Pravidelné večery s Djs
• VIP salonek s billiardem 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí krásné a čisté. Velice milá obsluha, zaujaly nás netradiční koktejly a nejsou tak drahé jak bychom čekali v centru.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Crystal je moderně zařízený podnik v centru Prahy, který je dle mého názoru především vhodný pro příjemně a klidně strávený večer při nějakém drinku nebo jídle. Ceny jsou však celkem vysoké, ale to se dá v této lokalitě čekat.
Crystal Bar & Restaurant
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Palačinky fajn, vejce benedict dobrý i holanská omáčka se povedla, každopádně zázvorové smoothie katastrofa. Drť něčeho, co ani širokým brčkem nešlo natáhnout. Doporučuju pořídit na kořenovou zeleninu odšťavňovač, aby se to vůbec dalo pít. Celkový dojem nebyl zlý, ale jsou lepší místa kam zajít na snídani.
Crystal Bar & Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám