Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna klubu Cross

Přehled hodnocení
77% celkově
75% personál
77% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 8x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
S návštěvou jsem již po několikáte moc spokojená. Mám to sem blízko, takže jsem docela pravidelná návštěvnice. Již potřetí jsem sem vzala někoho nového, kterého jsem i přes neválnou pověst Cross clubu sem přesvědčila jít. A opět přisvědčil, že to tam vlastně vůbec není špatné, ba naopak. Já si opět dala chai latté a další věci. Kamarád měl burrito, které je podle mě nové a vypadalo moc dobře! Obsluha milá a ochotná, také jsme měli na vyžádání stůl co možná nejdál od kuřácké části, což bylo super, sice je to zase blízko kuchyně, ale o tolik méně smrdím! Děkuji :-) Jen ta hudba je bohužel pro mě hrozná, ale s tím u tohohle podniku počítám.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pivko báječné i když na úroveň podniku docela drahé, jídlo fajné, prostředí nadprůměrné, takže ano. Obecně je to ale spíš místo, kam pošlu kamarády turisty nebo kam zajdu na závěr mejdanu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Pokud se chcete najíst v zajímavém prostředí které vypadá jako galerie výrobků z různých materiálů a hlavně dřeva, jste na správném místě. Obsluha trochu pomalejší, jídlo moc dobré , vyborne čaje a velký výběr.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Cross club kavárna je velmi specifické místo. Dlouho jsme se sem báli jít kvůli pověsti klubu v přízemí. Kavárna ale moc mile překvapí výběrem jídla a pití. Máme již několikátou zkušenost a jídlo a pití stojí za to. Obsluha se do typu tohoto podniku hodí svou vizáží, jsou ochotni. Jen dnes mi přišel týpek za barem trochu moc veselý. Interiér je prostě crossclubovy, jedinečný. Někdy zde hraje hrozná hudba,podobna tomu, co hraje v klubu. Teď zde ale např. hrají jazz. Hamburger, tortillu i nachos můžeme silně doporučit. Mají zde i pšeničné pivo, domácí limonády a můj oblíbený Chai latté. Bydlíme nedaleko, takže se jistě zase stavíme. Jediným dnešním mínusem bylo, že zapomněli dát na stůl naši rezervaci. Bývá zde večer plno.
Kavárna klubu Cross
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Je to přesně takové, jaké by to člověk mohl čekat od Crossu. Trošku friendly a alternativní. Kafčo bylo průměrné. Co mě ale potěšilo byla skvělá malinovka, kterou jsme si dali oba. Na metru Holešovice dobrá a asi jediná volba.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Milá obsluha, pestrý výběr a velice specifické prostředí :) dali jsme si limonády, pšeničné pivo, žebírka, quesadillu a tortillu a všechno bylo dobré. doporučujeme a zase přijdeme, pro posezení s přáteli je to ideální!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Ochutnala jsem tady vegan pizzu, která byla moc zajímavá, a pečenou sýrovou tortillu. Ta byla dobrá, takový průměr. V Crossu se nadá platit kartou, takže přijďte připraveni s hotovostí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
The food is quite average. Yes the vegan pizza (without real cheese) is original but I didn't feel like I was really enjoying food and I don't think we will come back. I am just talking about the food, not the club which is very original and perfect for the evening!
Kavárna klubu Cross Kavárna klubu Cross
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO