Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna klubu Cross

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
79% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Milá obsluha, pestrý výběr a velice specifické prostředí :) dali jsme si limonády, pšeničné pivo, žebírka, quesadillu a tortillu a všechno bylo dobré. doporučujeme a zase přijdeme, pro posezení s přáteli je to ideální!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Ochutnala jsem tady vegan pizzu, která byla moc zajímavá, a pečenou sýrovou tortillu. Ta byla dobrá, takový průměr. V Crossu se nadá platit kartou, takže přijďte připraveni s hotovostí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
The food is quite average. Yes the vegan pizza (without real cheese) is original but I didn't feel like I was really enjoying food and I don't think we will come back. I am just talking about the food, not the club which is very original and perfect for the evening!
Kavárna klubu Cross Kavárna klubu Cross
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Crossu jsem si dala skvělou vegan pizzu, která byla chuťově velmi dobrá. Určitě jsem ji neměla naposled. Taky doporučuji některý domácí ledový čaj, nebo domácí limonádu. Po jídle se navíc můžete odebrat na koncert. A neberou tady karty, takže si připravte hotovost s sebou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná večeře - došli jsme tam s partou po návštěve DOXu a personál se nám, předstože měli plno, ochotně věnoval a vyšel vstříc, když nás najednou bylo víc než plánováno. Jídlo bylo dobré, nabídka vín také příjemná, obsloužili nás rychle a s úsměvem, Děkuju za povedený večer. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cross klub je moje srdeční záležitost, sleduju jeho vývoj vlastně už deset let a moc provozovatelům fandím :-) V kavárně je moc příjemné prostředí, milý personál a výborně vaří, vegetariánům doporučuji sýrovou tortillu!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Uvitalo nas celkem prijemne prostredi, vcetne velmi originalni zahradky, kterou jsme zatim, vzhledem k pocasi, nevyzkouseli, ale priste se na ni rozhodne chystame.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Cross je podnik s vybornou atmosferou. Pizza ale dost sklamala. Pocul som ze tam varia dobre, tak mozno sa to len teraz nepodarilo. Domaca limonada na jednicku :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO