Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna klubu Cross

Kavárna klubu Cross se otevřela v roce 2009 v prvním patře klubu Cross. V poslední době se stala místem mnoha zajímavých přednášek, diskusí, divadel, výstav či filmových projekcí. Posedět si hosté mohou nad šálkem čerstvě pražené kávy nebo si vychutnat kvalitní sypané čaje, balené do hedvábných sáčků od společnosti Harney & Sons. Pozornost je věnována také výběru kvalitních vín a destilátů nejenom z místních luhů a hájů. Kdo má hlad, může ochutnat místní pizzu, denně sestavované menu s čerstvých sezónních surovin nebo další pokrmy z bohaté nabídky jídelního lístku.


Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pivko báječné i když na úroveň podniku docela drahé, jídlo fajné, prostředí nadprůměrné, takže ano. Obecně je to ale spíš místo, kam pošlu kamarády turisty nebo kam zajdu na závěr mejdanu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Pokud se chcete najíst v zajímavém prostředí které vypadá jako galerie výrobků z různých materiálů a hlavně dřeva, jste na správném místě. Obsluha trochu pomalejší, jídlo moc dobré , vyborne čaje a velký výběr.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO