Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna klubu Cross

Kavárna klubu Cross se otevřela v roce 2009 v prvním patře klubu Cross. V poslední době se stala místem mnoha zajímavých přednášek, diskusí, divadel, výstav či filmových projekcí. Posedět si hosté mohou nad šálkem čerstvě pražené kávy nebo si vychutnat kvalitní sypané čaje, balené do hedvábných sáčků od společnosti Harney & Sons. Pozornost je věnována také výběru kvalitních vín a destilátů nejenom z místních luhů a hájů. Kdo má hlad, může ochutnat místní pizzu, denně sestavované menu s čerstvých sezónních surovin nebo další pokrmy z bohaté nabídky jídelního lístku.


Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Milá obsluha, pestrý výběr a velice specifické prostředí :) dali jsme si limonády, pšeničné pivo, žebírka, quesadillu a tortillu a všechno bylo dobré. doporučujeme a zase přijdeme, pro posezení s přáteli je to ideální!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Ochutnala jsem tady vegan pizzu, která byla moc zajímavá, a pečenou sýrovou tortillu. Ta byla dobrá, takový průměr. V Crossu se nadá platit kartou, takže přijďte připraveni s hotovostí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO