Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna CrossCafe Praha Anděl

Štefánikova 3, Praha – oáza klidu kousek od jednoho z největších dopravních uzlů v Praze překvapí širokým výběrem sezení, které poskytuje dokonalé soukromí. Horní patro je vhodné pro pracovní schůzky, rychlé osvěžení u kávy nebo doučování. Suterén se vyznačuje intimnější atmosférou, přímo vybízí k zamilovanému randění, klidnému surfování na internetu, či důležitým jednáním.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do CrossCafe jsem se stavila ráno při cestě do práce na snídani a byla jsem moc spokojená. Vždy mají nějaké zvýhodněné menu. Koláč i americano byly naprosto v pořádku, cena mi přišla adekvátní. Obsluha byla milá, menu mi dokonce sama nabídla (abych měla výhodnější cenu), takže za mě fajn podnit, kam se ráda v budoucnu vrátím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Síť kaváren CrossCafe obecně nepatří mezi moje nejoblíbenější. Vadí mi, že zde nemají variantu nízkotučného mléka. Obsluha je v pořádku, prostředí ujde, ceny průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO