Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe Creperie U Slepiček

Přehled hodnocení
73% celkově
61% personál
74% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné dopoledne strávené v domácím a milém prostředí creperie nám určitě zpříjemnilo sobotu. Palačinky byly výborné jak ve slané tak sladké variantě. Bohužel mi moc nechtnala káva, ale celkový zážitek to urřitě nenarušilo. Mohu jedině doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Na to, že se jedná o pouze Palačinkárnu, tak na můj vkus extrémní doba přípravy, takřka 30 minut, přičemž restaurace plná určitě nebyla. Obsluha nebyla zrovna nejpříjemnější, jít se po 10 minutách od příchodu zeptat, co si dáme k pití mi přijde skoro až drzé
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde jsem chodivala již odesla a stale se tu co se tyče jídla nezměnilo stale je to velice výborné a vřele doporučuji. Nejraději mam jejich palačinky jsou zkratka božské.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pro nejmenší je připravena pouze jedna židlička a přebalovací pult je umístěn v chladnu na mrazícím boxu. Kouř z cigaret bohužel zasahuje i nekuřáckou část. Personál - některý ucházející, některý studený a nekomunikativní až odměřený. Palačinky však luxusní!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO