Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe Creperie U Slepiček

Přehled hodnocení
76% celkově
68% personál
81% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Personál je ochotný a nechává prostor pro zvolení objednávky. Doporučí a vysvětlí složení jednotlivých jídel, která se hodí i pro klienty, kteří chtějí volit zravější variantu pokrmu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejhezčích kaváren, kterou znám, útulný interiér, kterému dominuje pec modré barvy, výborná kuchyně - dnes jsme ochutnali creme brulee a palačinku s povidly a makem, doporučujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Na tuto Creperii jsem slyšela rozporuplné názory a zřejmě záleží na náročnosti klienta. Palačinky jsou dobré, akorát náplně by to chtělo trochu více. Vždy na ní šetřili a stále šetří. U ostatních Creperií se s tím nesetkávám. Personál je vcelku ochotný, ale většina z nás zná příjemnější a usměvavější. Velice hezké je prostředí. Jako byste se ocitli na venkově a také poloha, která je pro naší oblíbenou tůru strategická. Doporučuji dát si jejich Tarte flambeé, to je opravdu bezkonkurenční stejně jako profeisonálně připravený zázvorový čaj. Ráda se sem vracím a chválím creperii za zavedení bezlepkových palačinek a galletes z pohankové mouky. Jen tolik prosím nešetřte, ten špenát za 35 Kč, kterého bylo v palačince asi 8 kousků - lístečků, je opravdu přehnaný. Každopádně opět dorazíme :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné dopoledne strávené v domácím a milém prostředí creperie nám určitě zpříjemnilo sobotu. Palačinky byly výborné jak ve slané tak sladké variantě. Bohužel mi moc nechtnala káva, ale celkový zážitek to urřitě nenarušilo. Mohu jedině doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Na to, že se jedná o pouze Palačinkárnu, tak na můj vkus extrémní doba přípravy, takřka 30 minut, přičemž restaurace plná určitě nebyla. Obsluha nebyla zrovna nejpříjemnější, jít se po 10 minutách od příchodu zeptat, co si dáme k pití mi přijde skoro až drzé
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde jsem chodivala již odesla a stale se tu co se tyče jídla nezměnilo stale je to velice výborné a vřele doporučuji. Nejraději mam jejich palačinky jsou zkratka božské.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pro nejmenší je připravena pouze jedna židlička a přebalovací pult je umístěn v chladnu na mrazícím boxu. Kouř z cigaret bohužel zasahuje i nekuřáckou část. Personál - některý ucházející, některý studený a nekomunikativní až odměřený. Palačinky však luxusní!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO