Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe Creperie U Slepiček

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné stylové prostředí, skvělé palačinky, pružná obsluha, venkovní dětské mini hřiště. Jen dvě výtky..chybí vnitřní dětský koutek a špatné odvětrávání, po návštěvě bylo naše oblečení načichlé výpary ze smažení palačinek přímo za barem. U přesto se do restaurace budu s chutí vracet. Děkuji za příjemný zážitek!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí a chutné jídlo. Obsluha byla milá na nás, ale už v minulosti jsme si všimli, ze v této restauraci moc obsluha nema v lásce psy. Raději tedy zvolte návštěvu se psem na venkovní posezení.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Personál je ochotný a nechává prostor pro zvolení objednávky. Doporučí a vysvětlí složení jednotlivých jídel, která se hodí i pro klienty, kteří chtějí volit zravější variantu pokrmu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejhezčích kaváren, kterou znám, útulný interiér, kterému dominuje pec modré barvy, výborná kuchyně - dnes jsme ochutnali creme brulee a palačinku s povidly a makem, doporučujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Na tuto Creperii jsem slyšela rozporuplné názory a zřejmě záleží na náročnosti klienta. Palačinky jsou dobré, akorát náplně by to chtělo trochu více. Vždy na ní šetřili a stále šetří. U ostatních Creperií se s tím nesetkávám. Personál je vcelku ochotný, ale většina z nás zná příjemnější a usměvavější. Velice hezké je prostředí. Jako byste se ocitli na venkově a také poloha, která je pro naší oblíbenou tůru strategická. Doporučuji dát si jejich Tarte flambeé, to je opravdu bezkonkurenční stejně jako profeisonálně připravený zázvorový čaj. Ráda se sem vracím a chválím creperii za zavedení bezlepkových palačinek a galletes z pohankové mouky. Jen tolik prosím nešetřte, ten špenát za 35 Kč, kterého bylo v palačince asi 8 kousků - lístečků, je opravdu přehnaný. Každopádně opět dorazíme :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné dopoledne strávené v domácím a milém prostředí creperie nám určitě zpříjemnilo sobotu. Palačinky byly výborné jak ve slané tak sladké variantě. Bohužel mi moc nechtnala káva, ale celkový zážitek to urřitě nenarušilo. Mohu jedině doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Na to, že se jedná o pouze Palačinkárnu, tak na můj vkus extrémní doba přípravy, takřka 30 minut, přičemž restaurace plná určitě nebyla. Obsluha nebyla zrovna nejpříjemnější, jít se po 10 minutách od příchodu zeptat, co si dáme k pití mi přijde skoro až drzé
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde jsem chodivala již odesla a stale se tu co se tyče jídla nezměnilo stale je to velice výborné a vřele doporučuji. Nejraději mam jejich palačinky jsou zkratka božské.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pro nejmenší je připravena pouze jedna židlička a přebalovací pult je umístěn v chladnu na mrazícím boxu. Kouř z cigaret bohužel zasahuje i nekuřáckou část. Personál - některý ucházející, některý studený a nekomunikativní až odměřený. Palačinky však luxusní!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO