Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe Creperie U Slepiček

Creperie "U Slepiček" Vás příjemně překvapí stylovým interiérem a zahrádkou, kde můžete v teple posedět i při chladném počasí. Altán s grilem v zahradě je vhodný k pořádání narozeninových oslav, firemních večírků i svateb, netradičně pojatý. V restauraci jsou připraveni na dětské návštěvníky a samozřejmě i na Vaše čtyřnohé miláčky. Nabídka jídel zahrnuje francouzské speciality, především slané i sladké palačinky, tarte flambée, sýrové fondue, raclette, cibulovou polévku se sýrovými krutony; ve vinném listě najdete kromě vína i tradiční francouzský nápoj Cider a to i nealkoholický. Na snídani si sem můžete zajít už od 8.30. Odměnou Vám budou čerstvě upečené croissanty a bagety.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné dopoledne strávené v domácím a milém prostředí creperie nám určitě zpříjemnilo sobotu. Palačinky byly výborné jak ve slané tak sladké variantě. Bohužel mi moc nechtnala káva, ale celkový zážitek to urřitě nenarušilo. Mohu jedině doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Na to, že se jedná o pouze Palačinkárnu, tak na můj vkus extrémní doba přípravy, takřka 30 minut, přičemž restaurace plná určitě nebyla. Obsluha nebyla zrovna nejpříjemnější, jít se po 10 minutách od příchodu zeptat, co si dáme k pití mi přijde skoro až drzé
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde jsem chodivala již odesla a stale se tu co se tyče jídla nezměnilo stale je to velice výborné a vřele doporučuji. Nejraději mam jejich palačinky jsou zkratka božské.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO