Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Craft House Prague

Craft House Prague to je mnohopipová pivnice a pivotéka, která se nachází přímo v centru Prahy. Nabízí 27 vynikajících čepovaných piv a více než 100 piv v lahvích, a to jak z České republiky, tak i z celého světa. Šest z nich tvoří samostatný Imperial Bar, kde najdete silnější piva jako Russian Imperial Stouts, Double IPA’s, Quadruples a tak dál. Zaujme vás i velký výběr pravých cideru, přičemž na čepu vždy bývá minimálně jeden. Jenom v Craft House můžete vždy ochutnat Nitro Stout a Nitro Cold Brew Coffee.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, ochotná obsluha, velký výběr českých i zahraničních piv, velmi chutné sendviče a panini, lokalita v centru Prahy, příznivé ceny, co více dodat. Byli jsme velmi spokojení a pokud má člověk chuť jít v Praze do nějakého minipivovaru, tak rozhodně sem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velký výběr piv z malých pivovarů. Krásné prostředí, super obsluha. Určitě stojí za návštěvu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
An okay place with a wide selection of good beers from both Czech Republic and the rest of the World. However, the staff is not especially friendly or attentive and the place has absolutely no spirit to it.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO