Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace CP1Cafe

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Interiér restaurace je velmi příjemný, je trochu škoda, že moderní interiérový standard překrývá renesanční klenby, ale nikterak to neruší klidnou a pohodovou atmosféru. Obsluha je milá, pozorná a stále usměvavá. Jídlo je dobré, ikdyž jsme měli jen obložený talíř, tak to chutnalo skvostně. Víno perfektní!!! Doporučuji všem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Velmi dobrá poloha kavárny. Zavítáme sem většinou když jsme blízko Staroměstského náměstí. Dobrý čerstvě upečený štrůdl. Dobrý svařák. Rádi se sem vracíme a přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I přes vánoční shon bylo posezení v kavárně příjemné, vynikající víno (Tramín i Rulanda) z vinařství Tesařík, Tapas talíř byl chutný, obsluha byla všímavá, pečující:-)Děkujeme
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde poprvé a mohu jen doporučit ! Obsluha od prvního momentu naprosto skvělá, jídlo i víno vynikající ( přišli jsme s voucherem na tapas a láhev vína ). Hned, co jsme se posadili, nabídla nám slečna , abychom si přesedli a nabídla mnohem lepší stůl s výhledem do vnitřního dvora Konviktu, upozornila nás, že v těchto prostorách tvořil malíř Cyril Bouda a později, když jsme byli mile překvapeni zejména skvělým kozím sýrem ( já normálně kozí sýry nerada, ale tento mi velmi chutnal ) nám na dotaz, co je to za sýr nejen prozradila jeho jméno, ale i původ a další zajímavé informace, zároveň nám popsala nabízené víno a jeho původ a byla velmi milá a pozorná. Prostě obsluha, s jakou se běžně nesetkáváme. Zaujalo nás také, že zde podávají i snídaně, to se může někdy hodit. Celkově hodnotím na jedničku s hvězdičkou !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná vinotéka, kavárna kousek od Betlémského náměstí. Objednané jídlo (tapsas - salám, sýr, olivy, rajčata, chléb, máslo) a víno - Tempranillo 2013 na voucher bylo skvělé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je hezky rozdělena na dvě části, v zadní části je to spíš vinárně. Moc dobré víno, jen trochu dražší. Ale je to na dobrém místě, v samém centru Prahy. Rádi se sem vrátíme, hezké a čisté prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Interiér jednoduchý a elegantní, mně se líbil (takové francouzské bistro). Jedna z kamarádek jej označila za "bufáč", takže každý může mít jiné pocity. Byly jsme zde na vouchery ze slevového portálu, za 289,-Kč byla láhev výborného španělského vína Tempranillo, 1l karafa vody a 200g tapas (sušená šunka, chorizo, tyčinky, 2 druhy sýrů, nakládané cibulky, sušená rajčata, velké zelené olivy). Kamarádky si daly ještě z jídelního lístku klobásu na grilu se zelím a brambory, bohužel celkem dlouho trvalo, než jim ji přinesli (cca 30min.). Chuťově byla výborná. Tapas nám také chutnaly, vše bylo výborné a čerstvé. Španělské víno mělo plnou chuť, karafa vody byla dobře vychlazená. Obsluhující personál příjemný. Nemám žádné výhrady, budu-li mít cestu kolem, určitě na sklenku vína či kávu ráda zajdu. Kamarádkám vadilo, že jsme byly v restauraci samy, že jde viditelně o málo navštěvovanou restauraci. Mně to nevadilo, alespoň člověk nemusel překřikovat další hosty, měly jsme klid. Není nic horšího, než když se v hlučném podniku s partnerem neslyšíte.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna spojená s vinárnou, velký výběr vín, ke capucinu automaticky obsluha přinesla skleničku vody, výborný štrůdl, akorád dražší pití, cola, fanta 55Kč za 0,25l
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemný podnik na Starém městě. Kavárna a vinárna dohromady. Hezké a útulné prostředí, velmi milá a zdvořilá obsluha a výborný gastronomický zážitek. Určitě jsem zde nebyla naposledy.
Restaurace CP1Cafe Restaurace CP1Cafe
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Já sem chodím hodně často a nikdy nezklame... Nejlepší majitel, strašně hodnej člověk. Dokonalý prostředí, jídlo vůbec neurazí, DOKONALÁ káva a ceny? Nesmíte se divit, když vám naučtují prostě víc, než čekáte. Prostě kavárna spíš pro vyšší střední. A moje nejoblíbenější.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO