Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace CP1Cafe

CP1 Café & Bistrot

se nachází přímo v jádru Staré Prahy, v Konviktské ulici, jen pár metrů od Betlémské kaple. 
Každé ráno pro Vás připravujeme čerstvě pečené croissanty, klasickou kontinentální snídani či velmi oblíbenou anglickou snídani. To vše s prvotřídní kávou Illy a čerstvou pomerančovou šťávou. 
Z našeho jídelního lístku si jistě vyberete lehký oběd a večer již vybízí k příjemnému posezení u láhve vína s vybranými delikatesami. 

Pro naše stálé a věrné hosty sleva 20% na veškerou konzumaci.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde poprvé a mohu jen doporučit ! Obsluha od prvního momentu naprosto skvělá, jídlo i víno vynikající ( přišli jsme s voucherem na tapas a láhev vína ). Hned, co jsme se posadili, nabídla nám slečna , abychom si přesedli a nabídla mnohem lepší stůl s výhledem do vnitřního dvora Konviktu, upozornila nás, že v těchto prostorách tvořil malíř Cyril Bouda a později, když jsme byli mile překvapeni zejména skvělým kozím sýrem ( já normálně kozí sýry nerada, ale tento mi velmi chutnal ) nám na dotaz, co je to za sýr nejen prozradila jeho jméno, ale i původ a další zajímavé informace, zároveň nám popsala nabízené víno a jeho původ a byla velmi milá a pozorná. Prostě obsluha, s jakou se běžně nesetkáváme. Zaujalo nás také, že zde podávají i snídaně, to se může někdy hodit. Celkově hodnotím na jedničku s hvězdičkou !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná vinotéka, kavárna kousek od Betlémského náměstí. Objednané jídlo (tapsas - salám, sýr, olivy, rajčata, chléb, máslo) a víno - Tempranillo 2013 na voucher bylo skvělé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je hezky rozdělena na dvě části, v zadní části je to spíš vinárně. Moc dobré víno, jen trochu dražší. Ale je to na dobrém místě, v samém centru Prahy. Rádi se sem vrátíme, hezké a čisté prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO