Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Coyote Dinners & Bar

Restaurace zabývající se čistě americkou kuchyní za pomocí jednoduchosti přípravy a kvality surovin. Těšit se můžete na pokrmy z grilu, originální domácí moučníky či na klasické burgery. Nabídka koktejlů, rozvoz jídla. TV, Wi-Fi, možný vstup se psy, letní zahrádka, parkoviště.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Dali jsme si vepřová žebírka v BBQ pepřové marinádě s česnekem a bylinkami. Tak je uvedeno v menu. V reálu jsme dostali žebra protažená nejspíš konvektomatem, dost tučná, absolutně bez chuti politá svrchu kupovanou BBQ omáčkou. Pepř to nevidělo ani z vlaku a česnek to samé. Za 290 Kč dost vtipný. Možná tam dělají dobrý burgery, ale tohle bych už podruhý jíst nechtěl. V podstatě nereklamovatelné jídlo, bohužel se to nedalo vzít jinak než jak ze závodní kuchyně. Salát Coleslaw ok, domácí limonády také. Obsluha taky v pořádku.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba