Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

14 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Country Saloon Beňovy

Pravé westernové prostředí, kde si budete připadat jako na Divokém Západě. Steaky tu grilují na bukovém dřevě, a to přímo před vámi na otevřeném ohništi. Příjemná terasa s venkovním krbem s grilem a udírnou. A pro vaše nejmenší dětské hřiště včetně živých kamerunských koz.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Výborně vyzdobené prostředí, je vidět, že je to srdeční záležitost pana majitele. Poměrně velký výběr, vybere si i vegetarián. Jídlo dobré a porce slušné, jen jsem si občas něco dosolil. Atmosféru dotváří krb, na němž se dělají steaky. Děkujeme!

Václav Fuksa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  2

13.12.2020 18:00 po delší době návštěva naší dříve oblíbené restaurace. Bohužel po této zkušenosti se nám bude chtít těžko vracet. Co se týče jídla, významná odchylka o běžného stavu zaznamenaná nebyla. Ale prostředí jedním slovem katastrofa! Z restaurace se stalo dětské hřiště. Je nám líto číšníků, kteří kličkují mezi dětmi projíždějícími se na odrážedlech. Večeři za 2000,- CZK pro tři lidi jsme pojídali mezi hrou na schovávanou a soutěží dětí, kdo se víc bude šťourat v nose, případně kdo bude víc křičet. Soutěž v hulákání nakonec vyhrála babička jednoho z dětí. Sledovali jsme zajímavé nové trendy ve výchově / nevýchově. Vůbec největší šok byl, když jsme zjistili, že se jedná o děti majitele a jeho kamarádů. Připadali jsme si, jako bychom seděli u nich v obýváku. Obrovské zklamání u této jinak velmi dobré a vyhlášené restaurace.

Emil Ondr
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno