Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Costa Coffee Palladium Praha

Tato kavárna se nachází v prostorách obchodního centra Palladium. V kavárně nabízí dorty, muffiny, sladké pečivo, panini, sendwiche, hodně druhů káv, osvěžující limonády. Costa Coffee si kvalitou své kávy i přístupem k zákazníkům získává oblibu po celém světě. První kavárna v Česku byla otevřena 5. listopadu 2008 v pražském obchodním centru Flora.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná kavárna uvnitř nákupního centra. Kávu připravují výbornou, jen je občas problém najít volné místo, protože tu sedí mnoho cizinců a business klientely s notebooky na stolečkách.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná káva, kávové speciality a Frostino Strawberry cheesecake. Příjemné posezení uprostřed obchodního centra a přesto v klidu díky skleněné štěně. Milá obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO