Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Costa Coffee - Národní

Síť kaváren Costa Coffee již řadu let nabízí své služby lidem po celém světě. Zakládá si na přípravě kávy z čerstvě mletých zrn, kterou připravují zkušení a proškolení baristé. Costa nepoužívá automatizované stroje a zaměstnává pouze profesionální a příjemný personál.
Můžete zde naleznout Váš kousek Anglie v České republice :)

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excelentní zážitek v Costa Coffee jako obvykle. Káva vynikající tiramisu jakbysmet. Obsluha byla velmi příjemná a místa k sezení uklizená. Doporučení je rozhodně na místě.
Costa Coffee - Národní
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná návštěva Costa Coffee jako obvykle. Milá obsluha, výborná káva, skvělé zákusky a fajn atmosféra. To je pro mě Costa Coffee. Už teď se těším na příště.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tady se dá jenom chválit. Skvělá káva, připravená podle Vaší chuti, skvělé zákusky, milá obsluha a příjemné posezení v obchodním době My. Moc ráda se sem vracím.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO