Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

Costa Coffee - Liberec - OC Nisa

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Costa Coffee - Liberec - OC Nisa

Síť kaváren Costa Coffee již řadu let nabízí své služby lidem po celém světě. Zakládají si na přípravě kávy z čerstvě mletých zrn, kterou připravují zkušení a proškolení baristé. Costa nepoužívá automatizované stroje a zaměstnává pouze profesionální a příjemný personál.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Objednali jsme dvě kávy a dva zákusky . Tři slečny které byly za barem připravovaly kávu , my jsme zaplatili a šli si sednou ke stolu , který byl vzdáleny od baru sotva metr. Slečny vše uložili na podnos a nechali to na baru. Proto obsluhu hodnotíme tragicky , pac viděli ze na kávu čekáme a totálně nás ignorovali. Když je to bez obsluhy tak aspoň měli nás na to upozornit a vše by bylo ok. Bohužel ,zákazníkům vedle nás tu kávu přinesli ke stolu .... špatná zkušenost ...

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Fajn costa cafe uprostřed oc, je tam vcelku i klid, moje milovaná káva, skvělé moučniky a slane housky, rozhodně doporucuji minimalne kavu s sebou, ci si odpocinout od nakupu ;)

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Chodím sem občas když mám schůzku s přáteli, případně jednání. Káva je moc dobrá, zejména Latte , které preferuji a to kokosové co zde mají je prostě moc fajn.

Antonín Raulím
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno